ایلامایلام- سردبیرپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

رییس جهاددانشگاهی ایلام خبر داد: اجرای طرح مدرسه ملی مهارت در ایلام

رییس جهاددانشگاهی ایلام از اجرای طرح مدرسه ملی مهارت برای آینده مشاغل و مشاغل آینده در این استان خبر داد.

به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی ایلام، سید غلامرضا حسینی رییس جهاددانشگاهی ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد: طرح مدرسه ملی مهارت برای آینده مشاغل و مشاغل آینده با هدف توانمندسازی جوانان، همسو با نیازهای حال و آینده بازار کار در استان ایلام اجرا می‌شود.
وی گفت: معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی به منظور کمک به تحقق ارتباط مؤثر بین حوزه‌های مختلف جامعه و مراکز آموزشی و در راستای رصد و پایش تأثیر فناوری‌های نوین بر آینده مشاغل و مشاغل آینده اقدام به ایجاد مدرسه ملی مهارت با بهره‌مندی از کلیه ظرفیت‌های درون و برون سازمانی نموده است.
عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی با تأکید بر اهمیت توانمند‌سازی جوانان به‌ویژه فارغ‌التحصیلان و دانشجویان برای ورود به بازار کار و رفع نیازهای کشور و همچنین توسعه اقتصاد دانش‌بنیان افزود: این طرح در 7 خوشه شغلی “اقتصاد سبز”، “اقتصاد مراقبت”، “فروش، بازاریابی و محتوا”، “توسعه محصولات”، “مردم و فرهنگ”، “مهندسی و رایانش ابری” و “داده‌ها و هوش مصنوعی” تقسیم‌بندی شده است.
رییس جهاد دانشگاهی واحد ایلام تصریح کرد: برای تحقق اهداف در این طرح نیاز به هم‌افزایی، همکاری و مشارکت همه نهادها، دستگاه‌های اجرایی مرتبط، مراکز آموزش عالی، اندیشمندان و صاحب‌نظران است.
گفتنی است، همه علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر، بهره‌مندی از این طرح و شرکت در رویدادها و دوره‌های آموزشی می‌توانند به وبگاه اختصاصی طرح مدرسه ملی مهارت برای آینده مشاغل و مشاغل آینده به نشانی https://atijobs.ir/ مراجعه کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا