اجتماعیاخبار استخدامدسته‌بندی نشدهنواحی و شهرک های صنعتی

معاون اجرایی رئیس جمهور: هیچ بیکاری در پاکدشت وجود ندارد افراد جویای کار می توانند در پاکدشت مشغول به کار شوند

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: با وجود ۴ شهرک صنعتی، ۳ لکه صنعتی و اراضی وسیع کشاورزی، هیچ بیکاری در پاکدشت وجود ندارد و افراد جویای کار به روز می توانند در این شهرستان مشغول به کار شوند.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا ؛ محسن منصوری در جریان سفر رئیس جمهور به شهرستان پاکدشت در جمع مردم مشتاق دیدار رئیس جمهور در مصلای نماز جمعه پاکدشت گفت: شهرستان پاکدشت در دوران هشت سال دفاع مقدس ۴۵۰ شهید و ۱۲۰۰ جانباز تقدیم اسلام کرده و ۸۲ شهید مدافع حرم را نیز در راه اسلام تقدیم کرده اند.
وی افزود: این شهرستان از ۴ شهرک صنعتی بسیار پویا و ۳ لکه صنعتی برخوردار است که این امر باعث شکوفایی اقتصاد منطقه شده به طوری که موضوع اشتغال به بهترین نحو دنبال می‌شود و اگر کسی در رده های کارگری به دنبال کار باشد، به روز می تواند مشغول به کار گردد و هیچ بیکاری در پاکدشت نیست.
رئیس نهاد ریاست جمهوری اظهار کرد: در زمینه گل و گیاه نیز پاکدشت از شهرستان های منحصر به فرد استان تهران است.
منصوری تصریح کرد: در حوزه ترانزیتی این شهرستان در موقعیت حساسی قرار دارد و وجود ۴ منطقه مهم، حساس و حیاتی پارچین، نیروگاه شهدای دماوند، سد ماملو و تصفیه خانه سد ماملو این شهرستان را به یک منطقه منحصر به فرد تبدیل کرده است.
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: این شهرستان طی سال های اخیر از رشد فزاینده و مضاعفی برخوردار است ولی با مشکلات و نارسایی هایی وجود دارد که امید می رود گره های چند سال مانده با حضور آیت الله رئیسی باز شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا