پیشنهاد سردبیر

تجلیل رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی از هنرآموزان و معلمان خود

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و مشارکت های مردمی در سفر به آذربایجان شرقی: از هنرآموزان و معلمان خود در دوران تحصیل تجلیل کرد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و مشارکت های مردمی در سفر به آذربایجان شرقی:
از هنرآموزان و معلمان خود در دوران تحصیل تجلیل کرد
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش، در سفر به آذربایجان شرقی، از هنرآموزان و معلمان خود در دوران تحصیل تجلیل کرد.

به گزارش بازارکار از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، ا حمد محمودزاده  در مراسم تجلیل از بازنشستگان و برگزیدگان فرهنگی منطقه هریس استان آذربایجان شرقی با تبریک هفته معلم و تقدیر از پیشکسوتان فرهنگی منطقه هریس، شغل معلمی را بسیار شریف و آن را در ردیف برنامه‌های تعلیماتی پیامبران دانست واظهار کرد: انسان باید در هر مقام و منزلتی قدر معلم و آثار تربیتی و آموزشی او را بداند چرا که شأن و مقام عالم و معلم بیش از هر قشری در جامعه است .

محمودزاده به ظرفیت اشتغال زایی رشته های فنی و حرفه ای در منطقه هریس اشاره  و افزود: ضروری است مسئولین منطقه  تدابیر لازم را در این خصوص اتخاذ کنند.

شایان ذکر است: رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و مشارکت های مردمی در سفر به آذربایجان شرقی با حضور در هنرستان شهید مفتح ناحیه یک تبریز  از هنرآموزان و معلمان خود در دوران تحصیل تجلیل کرد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا