حوادثشتاب دهنده هامازندرانمازندران- سردبیر

چاره جویی برای 250 هزار شغل در حال نابودی

مدیرعامل اتحادیه دامداران مازندران گفت: قیمت سبوس از ۱۴۰۰ تومان به ۶ هزار تومان رسیده که درخواست ما از مسؤولان ارشد مازندران این است که برای حل مشکلات چاره‌اندیشی کنند.

به گزارش خبرنگار بازارکار ، اللهیار ولی‌زاده مدیرعامل اتحادیه دامداران مازندران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قیمت سبوس از ۱۴۰۰ تومان به ۶ هزار تومان رسیده است که درخواست ما از مسؤولان ارشد مازندران این است که مافیای پشت پرده مشخص شود.
وی افزود: سوال ما این است چگونه قیمت گوشت تغییر نمی‌کند و دامداران در بدترین شرایط هستند ولی قیمت سبوس ۱۰۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.
مدیرعامل اتحادیه دامداران مازندران با اشاره به اینکه قیمت خوراک دام افزایش یافته و دامداران در بدترین شرایط ممکن هستند، تصریح کرد: دامداران ما سنتی هستند و افزایش قیمت بیش از چهار برابری در این شرایط واقعا برای دامداران نگران‌کننده است.
ولی‌زاده با اعلام اینکه استاندار مازندران به داد دامداران برسد و مافیای پشت پرده سبوس را مشخص کند، تصریح کرد: بارها اعلام کردیم و باز،هم می‌گوییم، اولویت اصلی شغل دامدار است نه تولید؛ چرا که بیش از ۲۵۰هزار نفر در روستاها در استان مازندران در این زمینه مشغول به کار هستند و از بین رفتن دامداری به معنای نابودی این تعداد شغل است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا