آموزش و مهارتیزدیزد- سردبیر

پذیرش دانشجو از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به عنوان کارآموز و کارورز تحقیقات پایان نامه‌ای

با انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز، همکاری‌های پژوهشی برای رفع نیازهای صنعت برق گسترش می‌یابد.

در راستای تفاهم نامه همکاری میان این شرکت و دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز ؛ نیازسنجی پژوهشی و همکاری برای تعریف اولویت های پژوهشی در رصد علوم نوین و اطلاعات روز صنعت برق انجام خواهد گرفت.

انجام طرح‌های مطالعاتی مورد نیاز، انتشار کتب و نشریات پژوهشی و ترویجی، تجاری سازی یافته‌های علمی مشترک، تامین منابع و امکانات مورد نیاز طرح‌ها و ایجاد کارگروه مشترک دوره‌ای از دیگر زمینه‌های همکاری در این تفاهم است.

براساس این  تفاهم نامه، تسهیل در بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی استادان دانشگاه، امانت داری محتوی تولید شده علمی و داوری و نظارت طرح‌های تحقیقاتی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهریز تضمین شده است.

پذیرش دانشجو از سوی شرکت به عنوان کارآموز و کارورز تحقیقات پایان نامه‌ای، ایجاد زمینه‌های آشنایی کارکنان دانشگاه با فعالیت‌های شرکت و همکاری و تسهیل شرایط بهره‌گیری از اعضای هیات علمی در بخش فرصت مطالعاتی از مهم‌ترین اقداماتی است که شرکت توزیع برق در کنار تعریف اولویت‌های پژوهشی انجام خواهد داد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا