اخبار استخدامبوشهربوشهر- سردبیردسته‌بندی نشدهنوآوری و کارآفرینی

فرماندار گناوه: ارائه تسهیلات اشتغالزایی در گناوه بر اساس نیازها اولویت‌بندی شود

فرماندار گناوه گفت: ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی در شهرستان گناوه باید برحسب نیاز شهرستان اولویت بندی شود تا بتوان با کار کارشناسی به نتایج مطلوب‌تری در این زمینه دست یافت.


به گزارش بازارکار به نقل از خبرنگار مهر، محمد تقی صفری در نشست کارگروه اشتغال شهرستان گناوه اظهار داشت: اقدامات متعددی در شهرستان گناوه برای ایجاد فرصت‌های شغلی در این شهرستان انجام شده است.
فرماندار گناوه بیان کرد: ارائه تسهیلات اشتغالزایی در شهرستان گناوه باید برحسب نیاز شهرستان اولویت بندی شود تا بتوان با کار کارشناسی به نتایج مطلوب‌تری در این زمینه دست یافت.
وی گفت: در اولویت بندی ها به موضوعات فرهنگی، ورزشی و سلامت مردم توجه ویژه صورت گیرد و از سرمایه گذاری در این زمینه‌ها به طور جدی حمایت شود.
صفری ادامه داد: شهرستان گناوه دارای افراد و سرمایه گذاران مستعدی است که سرمایه‌های خود را در شهرستان‌های دیگر استفاده می‌کنند و باید زمینه لازم را برای ورود آنها به سرمایه گذاری در شهرستان با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی به نحو شایسته و مطلوب فراهم شود.
وی با تاکید بر اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی خدمات انجام شده به مردم یادآور شد: در شرایط کنونی که دشمن درصدد ناامید کردن مردم است همگی باید در ایجاد امید و امیدواری در جامعه تلاش و همت مضاعف داشته باشند و هرچه بیشتر مردم را در جریان کارهای صورت گرفته قرار دهیم، امیدواری آنها به آینده انقلاب و نظام بیشتر خواهد شد.
فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در برابر همه توطئه‌های دشمنان با صلابت و استواری ایستاده است و دشمنان نیز از این قدرت به وحشت افتاده و درصدد توطئه و دسیسه علیه آن از راه‌های گوناگون هستند اما همه این توطئه‌ها شکست خورده است.
وی بیان کرد: اقدامات خوبی در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه خدمات و ارائه تسهیلات و اشتغالزایی ها و سرمایه گذاری در شهرستان گناوه انجام شده است که مدیران دستگاه‌ها در حوزه‌های کاری خود باید آنها را به صورت گسترده و شفاف به مردم اطلاع رسانی و بازگو کنند.
وی بیان کرد: اداراتی که به آنها سهمیه اشتغال زایی اختصاص یافته است نسبت به تعهدات خود عمل کنند و ثبت شغل در سامانه رصد رو به طور جدی پیگیری کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا