آموزش عالیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

اتصال فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد به مسوولان دستگاه‌های مختلف

فارغ‌التحصیل دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد با برگزاری رویداد گام دوم، ما را به صاحبان سرمایه و دستگاه‌های مختلف متصل می‌کند تا بتوانیم طرح‌های خود را به آن‌ها معرفی کنیم.

سارا فتح اله فارغ‌التحصیل رشته مهندسی پلاسمای واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با بیان اینکه من هنوز با مجموعه دانشگاه آزاد در ارتباط هستم، گفت: سال ۹۳ یک طرح با عنوان دستگاه پلاسمای سرد فشار اتمسفری با کارایی درمان انوع زخم‌ها مانند زخم بستر یا زخم‌های دیابتی مزمن ارائه کردیم که باید تمام مراحل بالینی این طرح طی می‌شد زیرا سیستم در رابطه با سلامت بود که در این ۷ سال مراحل سلولی، حیوانی و بالینی این طرح طی شد و در پایان سال ۹۹ پس از چاپ مقالات حیوانی و بالینی در مجله نیچر و دریافت جایزه بین المللی توانستیم تائیدیه مرحله بالینی را از پژوهشگاه علوم و غدذ بگیریم و در پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد مستقر شویم.
وی افزود: در این مدت دستگاه ما فروش داشته زیرا برای اولین بار در دنیا این طرح ارائه شده است و کلینیک‌های خصوصی و دولتی از این طرح استفاده می‌کنند، برای ادامه کار هم برنامه‌ریزی زیادی داریم.
فتح‌اله عنوان کرد: پس از فارغ‌التحصیلی هم ارتباطم را با دانشگاه آزاد حفظ کردم و به صورت مشاور برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد همکاری می‌کنم، البته علاقه دارم با دانشگاه آزاد به صورت رسمی و قراردادی همکاری داشته باشم.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد ما را به سیستم‌های پزشکی کشور وصل می کند و رویداد گام دوم این دانشگاه نیز برای معرفی ما و حمایت دانشگاه از محصول ما کفایت می‌کند.
به گزارش فارس، رویداد گام دوم دانشگاه آزاد با شعار «هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار ایده و استارت‌آپ، هزار شرکت فناور و خلاق» در خردادماه برگزار می‌شود و قرار است دستاوردهای محققان دانشگاه آزاد در این رویداد عرضه شود.

انتهای پیام/

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا