پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

قدردانی بنیاد ملی نخبگان از همکاری‌های ارتش

مسئولان بنیاد ملی نخبگان با حضور در ستاد ارتش با امیر سرلشکر موسوی، دیدار و گفت‌وگو کردند.

مسئولان بنیاد ملی نخبگان با حضور در ستاد ارتش با امیر سرلشکر موسوی، دیدار و گفت‌وگو کردند.

مسئولان بنیاد ملی نخبگان با حضور در ستاد ارتش با امیر سرلشکر موسوی، دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش بازارکار  از  روابط عمومی ارتش، مسئولان بنیاد ملی نخبگان با هدف توسعه همکاری‌های دانش بنیان و هم افزایی در جذب نخبگان علمی و فنی در دستگاه‌ها و نهادهای کشوری و لشکری، با حضور در ستاد ارتش با امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

امیر سرلشکر موسوی در این دیدار ضمن تاکید بر آمادگی ارتش برای همکاری‌های علمی و دانشی بیشتر بر هم‌افزایی بین سازمانی در راستای استفاده بهینه از ظرفیت نخبگان به منظور حل مشکلات کشور تاکید کرد.

وی همچنین بر ضرورت توجه به انتظارات جامعه نخبگان، اعم از نخبگان وظیفه و سایر برگزیدگان بنیاد ملی نخبگان و لزوم بهره گیری از ظرفیت‌های آنان در ارتش جمهوری اسلامی ایران، بر تبیین دستاوردهای ارتش و معرفی نخبگان نظامی بویژه شهدای نخبه ارتش جمهوری اسلامی ایران به این مجموعه تاکید کرد.

در ادامه این جلسه، باقری مقدم، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان ضمن تقدیر و تشکر از ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه کانون مرکزی ارزیابی و رشد سرمایه های انسانی ارتش به واسطه ارزیابی نخبگان کشوری برای جذب در دستگاه های اجرایی، خواستار همکاری‌های بیشتر دو مجموعه مذکور با نگاهی ملی و سیستمی با هدف بهره‌مندی از ظرفیت های علمی نخبگان کشوری شد.

در این دیدار همچنین سرهنگ فرهاد هادی‌نژاد، رییس کانون مرکزی ارزیابی و رشد سرمایه های انسانی ارتش نیز بر ضرورت پیگیری طرح جذب نخبگان تا پایان فرآیند استخدام آنان و لزوم برنامه‌های توسعه فردی با بهره گیری از نتایج ارزیابی تاکید کرد.

در پایان این دیدار که محمد حسین جهانگیری، مدیر کل دفتر پایش و شبکه‌سازی بنیاد ملی نخبگان نیز حضور داشت، با اهدای لوح تقدیر از طرف بنیاد ملی نخبگان به امیر سرلشکر موسوی از زحمات و همکاری های انجام شده در ارتش جمهوری اسلامی ایران، قدردانی شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا