اجتماعیپیشنهاد سردبیرفرهنگی و اجتماعیلرستانلرستان- سردبیر

مدیر صندوق بیمه اجتماعی لرستان: زنان خانه‌دار، کشاورزان، روستائیان و عشایر می‌توانند از مزایای این صندوق بهره‌مند شوند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر لرستان گفت: زنان خانه‌دار، کشاورزان، روستائیان و عشایر می‌توانند از مزایای این صندوق بهره‌مند شوند.

محمدرضا عسگریان در گفت‌وگو با بازار کار لرستان اظهار کرد: اطلاع رسانی خدمات  صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و توجیه و ترغیب  جامعه هدف  برای استفاده از این خدمات در لرستان ضروری است.

وی افزد: زنان خانه‌دار، کشاورزان، روستائیان، عشایر، افرادی که در روستا زمین دارند اما ساکن شهرها هستند، افراد بیکار، شاغلان فصلی و ساکنان شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر، کارکنان مراکز و شرکت‌های وابسته به سازمان نظام مهندسی کشاورزی، کشاورزان غیر ساکن در روستا، قالیبافان، زنبورداران، مشاغل حوزه صنایع دستی می‌توانند از خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر استفاده کنند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر لرستان بیان کرد: یکی از مزیت‌های این صندوق بیمه، پایین بودن میزان پرداخت هزینه‌های بیمه‌ای نسبت به سایر بیمه‌هاست.

عسگریان تصریح کرد: بازنشستگی، از کار افتادگی و بازنشستگی ناشی از فوت مزایای این بیمه است که همه می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به هدف‌گذاری این صندوق برای گسترش چتر حمایتی خود در لرستان، اعلام کرد: در این راستا قرارگاه کرامت خردادماه امسال در دهه کرامت با نام علی بن موسی الرضا (ع) راه‌اندازی شد که براساس آن مدیران صندوق به عنوان فرمانده‌هان قرارگاه هستند و برای آنها سهمیه تکلیفی در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

 

 

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا