آموزش و مهارتیزدیزد- سردبیر

آغاز رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه گردشگری شهری

استاندار یزد گفت: برای تحقق ایده‌های فناورانه در حوزه گردشگری شهر جهانی یزد همه دستگاه‌ها مشارکت کنند.

مهران فاطمی، استاندار یزد در حاشیه رونمایی از پوستر رویداد ملی گردشگری شهری، با اشاره به آغاز رویداد ارائه نیاز‌های فناورانه گردشگری شهری گفت: این رویداد ملی آغاز فعالیت نوآورانه و خلاقانه ایده پردازان در حوزه گردشگری است که باید با برنامه ریزی و نظارت دقیق و با یک برنامه عملیاتی و هدفمند اجرا شود.

او با اشاره به برنامه‌های تحولی در حوزه گردشگری سلامت افزود: جذب ۲۰هزار گردشگر خارجی در حوزه سلامت در افق ۱۴۰۴ یکی از این برنامه‌های تحولی است که برگزاری این رویداد می‌تواند گام موثری در جهت موفقیت این برنامه تحولی در پی داشته باشد.

فاطمی با اشاره به پیشگامی یزدی‌ها در همه عرصه‌ها تصریح کرد: برای توسعه و تحقق برنامه‌های رویداد ملی گردشگری شهری بخش‌های خصوصی و دولتی مشارکت کنند.

استاندار یزد ضمن قدر دانی از زحمات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از فعالان بخش گردشگری خواست تا با نظرات و تجربیات خود برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد ملی همکاری لازم را داشته باشند.

فاطمی با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری و خواهر خواندگی استان یزد با سایر شهر‌های جهان اظهار داشت: باید با علم دانش‌بنیان ها، فناوری و نو آوری برنامه‌های رویداد ملی گردشگری شهری را تحقق و گسترش دهیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا