آگهی استخدامدسته‌بندی نشده

استخدام شرکت فراگیر سلامت همراه ایرانیان (استخدام جدید)

شرکت فراگیر سلامت ایرانیان در نظر دارد جهت تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود و شرکت های پیمانکاری زیر مجموعه خود در حوزه حفاظت فیزیکی، درمان، خدمات و تاسیسات از بین داوطلبان مرد/زن به صورت قراردادی مطابق جداول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و مصاحبه روانشناختی اقدام به جذب نیرو از کرمان و سراسر کشور نمایند.
مهلت ثبت نام تا 13 آذر ماه 1401 می باشد.

شرایط عمومی

1/1 تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
2/1 تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3/1 ارائه کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی در ردیف 6 و 7 الزامی است (یا نامه از حوزه نظام وظیفه) و در سایر ردیف های جدول رشته های مورد تقاضا معافیت پزشکی بلامانع است.
4/1 عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد.(با تأیید مراجع ذی صلاح)
5/1 داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید واحد ایمنی و بهداشت و محیط زیست شرکت فراگیر سلامت همراه ایرانیان الزامی است و برای داوطلبان ردیف 6 و 7 BMI مناسب طبق نظر پزشک می باشد.
‎6/1 اعتیاد به هر گونه مواد مخدر روان گردان …و ‏ (با تایید مراجع ذی صلاح)

شرایط سنی
1/2 حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده مطابق جدول زیر می باشد.
2/2 مدت زمان خدمت سربازی داوطلبان مرد به سن مجاز افزوده خواهد شد. (مطابق ستون (ه) جدول شرایط سنی)
3/2 افرادی که سابقه کار داشته باشند با ارائه سابقه بیمه به ازاء هر سال سابقه کار یکسال به سن مجاز آنان اضافه خواهد شد.(حداکثر سن بر اساس ستون (و) شرایط سنی می باشد.)
4/2 شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:
افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای 25 درصد و آزادگان در صورت ارائه مدارک و مستندات مورد تایید بنیاد شهید به میزان 5 سال به سن مجاز داوطلب اضافه می شود.
‎5/2‏ در هرحال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان نباید بیشتر از سن مشخص شده طبق ستون (و) جدول شرایط سنی تجاوز نماید.

توجه: کارجوی گرامی، متن بالا شامل بخشی از شرایط دفترچه استخدامی می باشد، جهت مشاهده متن کامل بر روی مشاهده متن کامل آگهی در کادر پایین کلیک نمایید.

ثبت نام

 

مشاهده متن کامل آگهی
تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام: تا 13 آذر 1401

جهت ثبت نام کلیک نمایید

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا