اجتماعیاخبار استخدامدسته‌بندی نشدهکسب و کارهای نوپاگلستانگلستان- سردبیرنوآوری و کارآفرینی

هزار و ۵۱۹ فرصت شغلی در مینودشت ایجاد شد

فرماندار مینودشت درشرق استان گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون و با تلاش دستگاه‌های اداری، اجرایی و خدماتی، مشارکت بخش خصوصی و اجرای طرح‌های خود اشتغالی، هزار و ۵۱۹ فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد شد که معادل ۵۹ درصد سهمیه ابلاغی است.


به گزارش بازارکار به نقل از ایرنا،محمدتقی قزل سفلی بیان داشت: سهمیه اشتغال پیش بینی شده مینودشت درسال جاری که توسط ستاد اشتغال گلستان ایجاد ۲ هزار و ۵۸۲ فرصت شغلی است.
وی افزود: تلاش برای تحقق کامل تعهد اشتغال مینودشت تا پایان سال جاری با بهره‌گیری از تسهیلات اشتغالزایی پیش بینی شده مانند مشاغل خانگی، تبصره ۱۶ و ۱۸، ادامه دارد.
فرماندار مینودشت همچنین گفت که امسال ۵۰ میلیارد ریال تسهیلات ارازن قیمت برای راه‌اندازی کسب و کارهای خُرد و خانگی به این شهرستان اختصاص یافته که تاکنون برای ۳۰ میلیارد ریال آن در قالب پرداخت تسهیلات انفرادی (خود اشتغالی) و پشتیبان تشکیل پرونده و به بانک‌های عامل ارسال شده است.
وی افزود: مینودشت ظرفیت‌های بالایی در بخش کشاورزی، گردشگری، خدمات و صنایع دستی دارد که توجه به آن در ایجاد درآمد و اشتغال پایدار برای اهالی این شهرستان موثر است.
به گفته وی، تا کنون ۲۲ اداره کل گلستان سهم اشتغال مینودشت درسال جاری را به تعداد ۲ هزار و ۷۷ شغل اعلام کردند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا