آموزش و مهارتاخبار استخدامدسته‌بندی نشده

حدود ۳ هزار شغل جدید در شمیرانات ایجاد شده است

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمیرانات اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۸۱۱ اشتغال جدید توسط ۱۳ دستگاه اجرایی و خدماتی شهرستان در سامانه رصد اشتغال به ثبت رسیده است.


به گزارش بازارکار به نقل از ایرنا، فریبا حسن‌نژاد در جلسه کارگروه اشتغال شمیرانات اظهار داشت: شهرداری‌های تابعه از ۶۰۰ نفر پیش‌بینی شده برای سال جاری ۱۹۰ نفر، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ۲۰۰ نفر ۱۲۸ نفر، مراکز فنی و حرفه‌ای از ۱۲۰۰ نفر ۴۲۴ نفر، کمیته‌های امداد امام خمینی (ره) از ۲۰۰ نفر ۶۴ نفر، فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۱۰۰ نفر ۶۳ نفر، بهزیستی از ۲۵۰ نفر ۱۰۸ نفر را تاکنون محقق کرده‌اند.
وی ادامه داد: در حوزه صنعت، معدن و تجارت از یکهزار و ۹۵۰ نفر مقرر در سال ۱۴۰۱ یکهزار و ۴۰۴ نفر، ورزش و جوانان از ۲۰۰ نفر ۱۰۲ نفر، جهاد کشاورزی از ۳۰۰ نفر ۸۰ نفر، بنیاد شهید و امور ایثارگران از ۱۰۰ نفر ۳ نفر مشغول به کار شده‌اند.
حسن‌نژاد خاطرنشان کرد: اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمیرانات علیرغم تعهد صفر در سال جاری ۲۰ نفر و شرکت آب و فاضلاب منطقه با تعهد مشابه ۷ نفر اشتغال جدید را به ثبت رسانده‌اند؛ همچنین آموزش و پرورش شهرستان با ایجاد ۱۹۱ نفر اشتغال در سال جاری، بیش از تعهد ۱۰۰ نفره خود اقدام کرده است.
نزدیک به ۳ هزار شغل جدید سال جاری در شمیرانات ایجاد شده است
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمیرانات بیان داشت: در حوزه مهارت‌آموزی در محیط کار واقعی در سال جاری یک‌هزار و ۲۰۱ نفر با ۱۷۵۸۱۴ ساعت در مرکز فنی و حرفه‌ای اقدسیه و ۸۴۱ نفر با ۳۲۰۳۵ ساعت در مرکز فنی و حرفه‌ای زعفرانیه آموزش دیده‌اند.
شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران (منطقه یک و شمال شرق منطقه ۲ تهران)، لواسان، اوشان فشم میگون، شمشک دربندسر و ۳۶ روستا با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ هزار نفر در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا