پیشنهاد سردبیرلرستانلرستان- سردبیر

دستگاه‌های اجرایی لرستان مکلف به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان هستند

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد گفت: دستگاه‌های اجرایی لرستان مکلف به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان هستند.

به گزارش بازار کار لرستان، داریوش شاهون‌وند در حاشیه بازدید از کارخانجات داروسازی بایر افلاک ازنا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در اجرای سیاست‌های کلی اقتصادمقاومتی قوه قضائیه، بازدیدی از شرکت داروسازی بایرافلاک شهرستان ازنا انجام شد.

وی  با بیان اینکه هدف از این بازدید ارزیابی دقیق از رعایت مسائل حقوقی، اصول استانداردسازی و قواعد بهداشتی بود، تصریح کرد: این بازدید ابعاد مختلفی را در برداشت.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد خاطرنشان کرد: بررسی مشکلات شرکت داروسازی بایرافلاک ازنا و همچنین مسائل مسئولان و پرسنل این شرکت برای رفع موانع تولید از هدف دیگر این بازدید بود.

شاهون‌وند اضافه کرد: عمده مشکل اساسی شرکت این است که اعتبارات و تسهیلاتی که باید از سوی بانک‌های عامل به‌ویژه بانک صنعت، معدن و تجارت و همچنین بانک کشاورزی پرداخت می‌شد علی‌رغم مصوبه ریاست‌جمهوری و سفر رئیس مجلس به لرستان عملی نشده است.

وی بیان کرد: مشکلات واحدهای تولیدی جدی‌تر، دقیق‌تر و جامع‌تر مورد پیگیری قرار گیرند و علت اینکه تاکنون در جهت پرداخت چنین تسهیلاتی اقدام نشده، بررسی شود.

دادستان عمومی و انقلاب خرم‌آباد ادامه داد: ضمن اینکه دستگاه‌های اجرایی مکلف به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان هستند.

شاهون‌وند گفت: از لحاظ سیستم قضایی نیز در روزهای آینده این موضوع را پیگیری و برای رفع موانع اقدامات مؤثر و مطلوبی را در راستای حمایت از چنین واحدهای تولیدی در سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا