آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

سازمان بنادر ترانزیت از بنادر شرق هرمزگان را رونق دهد

نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: بنادر شرقی هرمزگان استعدادهای خوبی برای ترانزیت دارند و سازمان بنادر در این زمینه راه را بگشاید.

به گزارش بازارکار، حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان در دیدار با صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اظهار کرد: نظام تصمیمات خوبی در زمینه توسعه سواحل مکران اتخاذ کرده به نحوی که برنامه دارد تا در یک دوره مشخص، زیرساخت های لازم برای این منظور را فراهم آورد.

وی با بیان این که پدافند غیرعامل در توسعه کشور اهمیت زیادی دارد و در توسعه سواحل مکران نیز باید این مهم مورد توجه قرار گیرد، افزود: توسعه شرق هرمزگان به راه نیاز دارد و باید راههای این منطقه به شکل مناسبی توسعه پیدا کند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده به اهمیت مشارکت سازمان بنادر در رونق گردشگری دریایی اشاره و خاطرنشان کرد: در زمینه تراتزیت کالا از طریق بنادر شرق هرمزگان نیز می توان با سرمایه گذاری سریع، اقدامات خوبی انجام داد و لذا سازمان بنادر در این زمینه برنامه ریزی لازم را داشته باشد.

امام جمعه بندرعباس گفت: باید هرچه بیشتر نسبت به توسعه گردشگری و تردد مسافران توجه داشت تا اقتصاد مردم محلی هرچه بیشتر رونق پیدا کند.

وی از اقدامات توسعه ای دستگاهها نیز به بستری برای مهار بیکاری و فقر در استان نام برد و خواستار ایفای هر چه بیشتر مسؤولیت ها در این زمینه شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا