آموزش و مهارتیزدیزد- سردبیر

تعهد معادن استان به ایجاد بستر مناسب جهت احداث “شهرک صنعتی شماره ۲”

فرماندار اردکان پیگیر تفاهم نامه ایجاد شهرک صنعتی۲، دانشکده فنی دختران و تجهیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردکان شد.

حسین سبزواری  فرماندار اردکان در دیدار‌های روز سه شنبه در تهران به پیگیری تفاهم نامه ایجاد شهرک صنعتی ۲، ایجاد دانشکده فنی دختران و تجهیز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردکان پرداخت.

او گفت: با حضور در هیئت رئیسه مجلس و دیدار با نمایندگان هیئت رئیسه؛ نیکزاد، دشتی، دهنوی،  معاون اقتصادی استاندار و رئیس شرکت شهرک‌های صنعتی کشور و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و مدیران معدنی شهرستان پیگیر انعقاد تفاهم بین ۲ معدن بزرگ شهرستان جهت ایجاد شهرک صنعتی شماره ۲ در پهنه زرین شد.

او اضافه کرد: در این تفاهم معادن متعهد به ایجاد بستر مناسب جهت احداث شهرک صنعتی شماره ۲ شدند.

فرماندار اردکان تصریح کرد: با ایجاد این شهرک در یک بازه زمانی مشخص صنایع آلاینده از جوار شهر‌های اردکان، عقدا و احمد آباد به منطقه صنعتی جدید منتقل و همچنین شرایط سرمایه گذاری جهت سرمایه گذاران جدید فراهم می‌گردد.

سبزواری در ادامه خبر از دیدار با وزیر علوم و پیگیری رفع مشکلات مراکز علمی و دانشگاهی اردکان داد و گفت: در این دیدار وزیر محترم علوم درخصوص ایجاد آموزشکده فنی دختران نیز قول مساعد دادند.

او یادآور شد: به منظور اجرایی شدن روند تعهدات اجتماعی شرکت صنعتی و معدنی چادرملو که در سفر اخیر رئیس محترم هیات مدیره و مدیرعامل مطرح گردیده بود نشست‌ها و دیدار‌های مختلفی با برخی از مدیران مربوطه صورت گرفت.

او اظهار امیدواری کرد: در دیدار با رئیس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور، قول مساعد مبنی بر تامین برخی از تجهیزات مورد نیاز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردکان داده شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا