آموزش و مهارتیزدیزد- سردبیر

نشست جهت آشناییت دانشجویان دانشگاه یزد با فضای نوآوری و کارآفرینی

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی نشستی با حضور بنیانگذار سامانه های دکتر دکتر و دانزی و همچنین چندین شرکت شتاب دهنده و فضاهای کار اشتراکی و جمعی از دانشجویان و علاقه مندان حوزه کار آفرینی در پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد برگزار شد.

راهبر نوآوری پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد با اشاره به این  که یکی از رسالت‌های این پردیس ترویج حوزه نوآوری و کارآفرینی است  گفت: با هدف ترویج و ترغیب  مسائل حوزه کارآفرینی درمیان دانشجویان و علاقمندان این حوزه نشستی با حضور علی سریزدی بنیانگذار دکتر دکتر و دانزی به همراه پنج شتاب‌دهنده و فضای کار اشتراکی استان برگزار شد.
سیدصدرالدین حسینی مشهدی گفت: در این نشست که با همکاری انجمن علمی کارآفرینی دانشگاه یزد برگزار شد، کارآفرین مدعو تجربیات و مسیر شکست‌ها و موفقیت‌های خود را با دانشجویان حاضر به اشتراک گذاشت و شرکت‌های شتابدهنده پارسان الکترونیک و پیشگامان کویر، خانه خلاق و نوآوری زینو و فضاهای کار اشتراکی منهاج و کارخانه نواوری درخشان که در این نشست حضور داشتند، در قالب یک پنل گفت و گو به معرفی خدمات خود به کسب و کارها پرداختند.
وی افزود در حاشیه این نشست، فرصت ارتباط گرفتن با نهادهای توسعه فناوری استان و ثبت نام در رویدادها و دوره های آموزشی آن ها نیز فراهم شد.
در انتهای این رویداد دکتر فقیه خراسانی رئیس پردیس فناوری و صنعتی ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشور دانشجویان در این رویداد ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با فعالیت‌های این پردیس ابراز امیدواری کرد پردیس فناوری و صنعتی دانشگاه یزد بتواند با برگزاری اینگونه نشست‌ها دانشجویان را بیشتر با فضای نوآوری و کارآفرینی آشنا کند و در مسیر رسالت خود که نزدیک شدن دانشگاه به دانشگاه نسل چهارم است قدم بردارد.
مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا