اجتماعیزنجانزنجان- سردبیر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان: هفته جهانی کارآفرینی سکویی برای توسعه نقش‌آفرینان عرصه کارآفرینی است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: هفته جهانی کارآفرینی سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش‌آفرینان عرصه کارآفرینی است تا از این طریق زیست‌بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت شود.

طیب جعفری در گفت‌وگو با پایگاه خبری بازار کار، اظهارکرد: هفته جهانی کارآفرینی، بزرگ‌ترین رویداد هماهنگ برای ترویج و ترفیع کارآفرینی است که امسال از 16 تا 22 نوامبر(مصادف با 25 آبان لغایت یک آذر ماه) در سراسر دنیا برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این رویداد مراسمی برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است. کسانی که ایده‌های خود را حیات بخشیدند و کسب و کاری را پایه‌گذاری کرده و باعث رشد اقتصادی در کشور خود و توسعه رفاه انسانی شدند.

جعفری گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ایران بزرگ امروز بیش از هر زمان دیگر به کار و کارآفرینی نیاز دارد تا همچون عقابی تیزپرواز، در فضای پیشرفت و آبادانی و افتخار اوج گیرد.

وی افزود: این رویداد با هدف کمک به کارآفرینان باالقوه برای ورود به عرصه کارآفرینی است تا نسل جدیدی از کارآفرینان به راه‌اندازی کسب‌وکار تشویق شده و کسب ‌وکار خود را آغاز کنند. هفته جهانی کارآفرینی سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش‌آفرینان عرصه کارآفرینی است تا از این طریق زیست‌بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا