پیشنهاد سردبیرلرستانلرستان- سردبیر

شهرداری‌ها باید به‌عنوان سکان‌دار فرش قرمز را برای جذب سرمایه‌گذار پهن کنند

رئیس سازمان همیاری و شهرداری‌های کشور گفت: شهرداری‌ها باید به‌عنوان سکان‌دار فرش قرمز را برای جذب سرمایه‌گذار پهن کنند.

به گزارش بازار کار لرستان، مهدی جمالی‌نژاد در بررسی مسائل و مشکلات شهرداری‌ها و دهیاری‌های بروجرد که شامگاه گذشته در هتل زاگرس شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: واحدهای مستقیم عمومی غیردولتی به‌عنوان حلقه واسطه بین حاکمیت و مردم نقش مؤثری دارد.

وی با بیان اینکه نهادهای مستقل عمومی غیردولتی نقش مهمی در امنیت کشور دارند، افزود: اگر شوراهای روستای نقش خود را به‌خوبی انجام دهند و رضایت مردم را به دنبال داشته باشند و ارتباط خوب و دلسوزانه با مردم داشته باشند نقش مهمی در امنیت کشور دارد.

رئیس سازمان همیاری و شهرداری‌های کشور خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی اگر همه مسئولان نظام، شهرداران، شوراها و دهیاران وظایف خود را به‌خوبی انجام دهند وحدت و رفاقت و رفاه بین مردم و روستاییان ایجاد می‌شود.

جمالی‌نژاد اضافه کرد: اگر این وحدت و همبستگی ایجاد شود سرمایه اجتماعی و امنیت و آرامش روانی افزایش پیدا خواهد کرد.

وی بیان کرد: اگر بین مسئولینی از شهرستان یا استان رفاقت و همبستگی وجود نداشته باشد بسیاری از کارهای اجرایی به سرانجام نمی‌رسد.

معاون وزیر کشور ادامه داد: بروجرد برند استان و شهرستانی ویژه است و بسیاری از نخبگان کشور که می‌شناسیم مانند شهید صارمی و شهید بروجردی مربوط به این شهرستان هستند.

جمالی‌نژاد عنوان کرد: ظرفیت‌های فوق‌العاده و بی‌نظیر شهرستان بروجرد ناشناخته نیست و انتظار داریم که از همه این ظرفیت‌ها به‌خوبی استفاده شود.

وی گفت: متأسفانه بسیاری از اتفاقات خوبی که در کشور انجام می‌شود به‌خوبی بیان نمی‌شود.

رئیس سازمان همیاری و شهرداری‌های کشور اظهار کرد: شهرداری‌ها باید به‌عنوان سکان‌دار فرش قرمز را برای جذب سرمایه‌گذار پهن کنند.

جمالی‌نژاد تصریح کرد: شهرداری بروجرد نیز دارای نیروی انسانی خوبی بوده و فضا و بستر در این شهر آماده است.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا