اجتماعیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

مرتضوی در بازدید از شرکت هواپیمایی آسمان:‌ توسعه دانش مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است/ تأکید بر لزوم اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‌وری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه بازدیدهای میدانی خود از شرکت‌های تابعه صندوق‌های بازنشستگی، روز پنج‌شنبه از شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد بازدید کرد.

توسعه دانش مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است/ تأکید بر لزوم اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‌وری
به گزارش مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» در بازدید از شرکت هواپیمایی آسمان مستقر در فرودگاه مهرآباد از بخش‌های مختلف اداری، نگهداری و تعمیرات آن بازدید کرد.
وزیر کار در این بازدید و در نشست با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره آسمان که معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری نیز حضور داشتند، اظهار داشت: با توجه به نقش پررنگ حمل‌و‌نقل هوایی در آینده ترانزیت جهان، توسعه بیش از پیش دانش فنی و مهندسی کشور در حوزه هواپیمایی ضروری است.
وی با اشاره به اهمیت مدیریت منابع مالی و تلاش برای ارتقای خدمات و تولید در شرکت‌های متعلق به صندوق‌های بازنشستگی، افزود:‌ تخصص و مهارت جوانان نخبه ایرانی با حمایت و هدایتگری می‌تواند شاخص‌های توسعه کشور را ارتقاء دهد.
مرتضوی بر اصلاح ساختار منابع انسانی برای ارتقای بهره‎ وری تأکید کرد و گفت: تجربه شرکت‌های همسو و شرکای جمهوری‌اسلامی‌ایران در منطقه می‌تواند به این تحول در شرکت هواپیمایی آسمان کمک کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا