پیشنهاد سردبیرلرستانلرستان- سردبیر

امپراتوری رسانه سعی در ایجاد اختلال در بازار و کسب‌وکار مردم را دارد

فرمانده انتظامی لرستان گفت: امپراتوری رسانه سعی در ایجاد اختلال در بازار و کسب‌وکار مردم را دارد .

سردار یحیی الهی، امروز در همایش تبیین و روشنگری ویژه صنوف شهرستان خرم‌آباد که در حوزه هنری لرستان برگزار شد، با گرامیداشت یاد شهدای دفاع مقدس و شهدای مظلوم عرصه نظم و امنیت، اظهار کرد: سالار شهیدان جبهه مقاومت، سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی فرمودند؛ ما ملت امام حسینیم و اثبات این جمله، دوران هشت سال دفاع مقدس است که برگرفته از مکتب آقا امام حسین(ع) بود و سربازانش و مدافعان مرزهای حریم انقلاب، همگی درس گرفته از مکتب آقا امام حسین (ع) بودند.

وی با بیان اینکه بنا به نیاز روز، پیشینیان شما درقالب بسیج اصناف همچون سایر مردم به جبهه های جنگ رفتند و در دفاع از مرزهای کشور و انقلاب اسلامی دفاع و جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند، گفت: اثبات این صحبت‌ها تقدیم شهدای حوزه اصناف، جانبازان و اسرایی است که جان خود را برای امنیت مردم تقدیم کردند.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان این فتنه طبق فرمایش مقام معظم رهبری جنگ ترکیبی است، عنوان کرد: این جنگ ترکیبی، دنباله همان جنگ‌های فیزیکی است که دشمن بر این ملت و نظام تحمیل کردند لذا این ملت، ملت امام حسین است و همان رزمندگانی هستند که در هشت سال دفاع مقدس در دفاع از مرزها و ولایت جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند.

الهی تصریح کرد: دشمن هم‌اکنون جنگ ترکیبی و رسانه‌ای می‌خواهد بین کسانی که در مسیر انقلاب قدم برمی‌دارند، تفرقه بیندازند که قشر عظیمی از آن، شما و فعالان حوزه اصناف هستید، کسانی‌که در راه اقتصاد این مملکت دارید قدم بر می‌دارید.

وی بیان کرد: همه اصناف و اقشار ما پیروان راه شهدا بوده و در این فتنه‌هایی که از سوی دشمنان قسم خورده ملت و انقلاب اسلامی ایران ایجاد می‌شود، همواره با هوشیاری، بصیرت و همسو و همراه با مردم و نظام قدم برمی‌دارند که جای تقدیر و تشکر دارد، انصافاً در کل کشور و بالاخص در سطح استان، الحمدالله مردم همیشه همراه و حامی نظام و رهبری بوده‌اند.

الهی اظهار کرد: دشمن با برنامه‌ریزی و با ایجاد هجمه‌ای عظیم با استفاده از امپراتوری رسانه سعی در ایجاد اختلال در بازار و کسب‌وکار مردم را دارد که ما به عنوان خدمتگزار مردم و هرگز اجازه چنین اقدامی را به دشمنان و قانون‌شکنان داخلی نخواهیم داد و امنیت مردم را با نثارجان خود تضمین می‌کنیم.

انتهای پیام

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا