زنجانزنجان- سردبیرشرکتهای دانش بنیان

رئیس کل دادگستری استان زنجان: حمایت قاطع ستاد اقتصاد مقاومتی از شرکت‌های دانش بنیان

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی از شرکت‌های دانش بنیان حمایت قاطع می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی‌نیارکی در پنجمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در شرکت پارسیان زنجان برگزار شد، اظهار کرد: این شرکت دانش و تخصص‌های لازم را برای تولید محصول را دارد و تنها درخواستشان صدور مجوز برای بهره‌برداری از  برق و منابع آبی  و مبحث استقرار شرکت  است.

وی گفت: این تکلیف ما مسئولان است که از این فرصت‌ها برای منافع استان و کشور  استفاده کنیم  و حمایت از سرمایه‌گذار را در اولویت دهیم.

این مسئول با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری که با میل خود و با پای خود به استان آمده است، معطل صدور برخی مجوزها می‌ماند، اضافه کرد: باید فرصت حضور سرمایه‌گذار را قدر دانسته و حمایت همه جانبه از سرمایه‌گذار و صنایع دانش بنیان را در عمل به منصه ظهور قرار دهیم.

صادقی‌نیارکی با تاکید بر قدرت روز افزون جمهوری اسلامی و ناراحتی دشمنان از این قدرت، افزود: مقام معظم رهبری در بیانات اخیر خود فرمودند، که دشمن با تمام قوا به میدان آمده و جنگ ترکیبی را علیه کشورمان به راه انداخته است و ما در حوادث اخیر شاهد هجمه‌های  همه جانبه دشمن بودیم و لذا اقتصاد مقاومتی یکی از موانع تحقق نقشه‌های شوم دشمن است.

رئیس کل دادگستری استان زنجان ضمن پرفایده و کم زحمت بودن شرکت‌های دانش بنیان گفت: این نوع شرکت‌ها و صنایع جزء صنایع مادر است که سایر شرکت‌ها از محصولات و دانش آنها بهره می‌برند، در حالی که حمایت از این نوع شرکت‌ها حفظ ثروت داخلی و مانع از خروج ارز  را دو چندان می‌کند.

وی با تاکید بر حمایت قاطع ستاد اقتصاد مقاومتی از شرکت‍‌های دانش بنیان گفت: حمایت از این قبیل شرکت‌ها حمایت از شخص خاصی نیست، بلکه حمایت از جامعه، حقوق عامه و ثروت ملی، در راستای رفع بیکاری جوانان و همچنین سالم سازی محیط زیست است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا