پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

مرتضوی در بازدید از شیرخوارگاه حضرت رقیه(س): دولت حامی طرح‌های حمایتی و امیدآفرین بهزیستی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه مراکز و توجه به بهبود ساختار در طرح‌های سازمان بهزیستی کشور، مورد حمایت ویژه دولت است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه مراکز و توجه به بهبود ساختار در طرح‌های سازمان بهزیستی کشور، مورد حمایت ویژه دولت است.
دولت حامی طرح‌های حمایتی و امیدآفرین بهزیستی است/ خدمت به کودکان بی‌سرپرست کاری معنوی و خداپسندانه است

به گزارش بازارکار از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» در بازدید از شیرخوارگاه حضرت رقیه(س) در شهرستان ری و در جمع کارکنان این مجموعه، اظهار داشت:‌ خدمت در مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست بهزیستی دارای اجر دنیوی  و اخروی فراوان است و بی‌شک برکت آن در زندگی این عزیزان نمایان است.

وی فعالیت در حوزه اجتماعی را کاری سخت و دشوار دانست و افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در هر زمینه‌ای که امکان حمایت وجود داشته باشد حامی مجموعه بهزیستی خواهد بود.

مرتضوی ضمن دریافت گزارش روند نگهداری و تربیت نوزادان و نونهالان این مرکز، بر لزوم نظارت ویژه بر آموزش و سلامت این کودکان تأکید کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: کمک خیرین در اداره این‌گونه مراکز نشان می‌دهد روح ایثار و از خودگذشتگی و کمک به همنوعان در ایران اسلامی بسیار قوی است و امیدواریم این روحیه همچنان ترویج شود تا با کمک نوعدوستان خیر به امور نیازمندان بیشتر رسیدگی شود.

وی به دستور ریاست محترم جمهوری برای اجرای عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان این مهم در ساختار مالی بهزیستی کشور اجرایی شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا