پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شورا‌های شهر و روستا نقش مهمی در زمینه بسترسازی ایجاد اشتغال و مسکن دارند

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شورا‌های شهر و روستا و شهرداری‌ها نقش منحصر به فردی در زمینه بسترسازی به منظور ایجاد اشتغال و مسکن به عنوان یکی از پیشران‌های اقتصادی دارند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شورا‌های شهر و روستا و شهرداری‌ها نقش منحصر به فردی در زمینه بسترسازی به منظور ایجاد اشتغال و مسکن به عنوان یکی از پیشران‌های اقتصادی دارند.
شورا‌های شهر و روستا نقش مهمی در زمینه بسترسازی ایجاد اشتغال و مسکن دارند
به گزارش بازارکار به نقل از ایلنا، «سیدصولت مرتضوی» در حاشیه نشست هم‌اندیشی با اعضای شورای عالی استان‌ها در جمع خبرنگاران با اشاره به این که شورای عالی استان‌ها، اتاق فکر و مجمع برنامه‌ریزی و هدایت مشارکت مردم با دولت است، گفت: باید از این ظرفیت استفاده حداکثری کرد.
وی افزود: شورا‌های اسلامی شهر و روستا به اعتبار قانون اساسی یکی از ارکان تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری کشور است و توفیقات بسیار خوبی در مدیریت شهری و روستایی داشته‌ است.
مرتضوی اظهار امیدواری کرد که با حُسن تدبیر شورای عالی استان‌ها و همکاری مجموعه دولت در حوزه‌های مختلف از جمله در زمینه توسعه تعاون و واگذاری بخشی از مأموریت‌های اجرایی وزارت‌ تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شورا‌ها و شهرداری‌ها موفق عمل شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد: اگر زنجیره دولت و شورا‌ها مکمل یکدیگر باشند، می‌توان فصل جدیدی در زمینه مسکن و اشتغال جوانان ایجاد کرد و از طرفی میزان آسیب‌های اجتماعی نیز کاهش می‌یابد.

تأکید وزیر رفاه بر تقویت و توسعه اورژانس اجتماعی در کشور

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تقویت و توسعه اورژانس اجتماعی و ایجاد آن در شهرستان‌های فاقد این امکان مورد توجه باشد.
تأکید وزیر رفاه بر تقویت و توسعه اورژانس اجتماعی در کشور

به گزارش بازارکار همچنین، «سیدصولت مرتضوی» در بازدید از مرکز اورژانس اجتماعی دولت‌آباد در شهر ری، در جمع کارکنان این مجموعه حضور یافت و در جریان مطالبات و مشکلات آنان قرار گرفت.

وی با تأکید بر اینکه ارتقا و بهبود فرآیندهای اورژانس اجتماعی موجب ارتقای سلامت اجتماعی می‌شود، گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف اورژانس اجتماعی حساس‌سازی مستمر مردم و مسئولان در زمینه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وزیر رفاه با بیان اینکه در مواقع بحرانی خدمات‌رسانی به گروه‌های خاص و مددجویان وظیفه این مجموعه را سنگین‌تر از قبل می‌کند، اظهار داشت:‌ بهزیستی برای حفظ امنیت و ایمنی فرآیندهای ارائه‌دهنده ملزم است که اصول مدیریت بحران و پدافند غیرعامل را در همه خدمات خود لحاظ کند.

مرتضوی با تأکید بر لزوم توسعه ناوگان خودرویی اورژانس اجتماعی و توجه به عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان بهزیستی، گفت: تقویت و توسعه اورژانس اجتماعی و ایجاد آن در شهرستان‌های فاقد این امکان نیز مورد توجه باشد.

وی به دستور ریاست محترم جمهوری برای اجرای عدالت در پرداخت حقوق و دستمزد اشاره کرد و گفت: تلاش می‌کنیم در کوتاه‌ترین زمان این مهم در ساختار مالی بهزیستی کشور اجرایی شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا