دسته‌بندی نشدهسمنانسمنان- سردبیرشرکت های خلاقکسب و کارهای نوپا

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی خبر داد: طرح توسعه مشاغل خانگی در فاز دوم کامل‌تر می‌شود

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی از برنامه‌ریزی برای اجرای فاز دوم طرح توسعه مشاغل خانگی در کشور خبر داد و گفت: عملکرد موفق در فاز اول این طرح زمینه را برای اجرایی شدن بهتر فاز دوم فراهم کرده است.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، آزیتا همتیان در اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی فاز نخست این طرح بزرگ ملی از مرز ۸۰ درصد گذشته است.
وی با ابراز خرسندی از پیشرفت قابل توجه این طرح ملی در اکثر استان‌های کشور خاطرنشان کرد: فاز نخست این طرح در بیشتر استان‌های کشور پایان یافته و یا آخرین مراحل خود را می‌گذراند و ان شاءالله با حمایت های دولت و وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی و… فاز بعدی آن نیز اجرایی می‌شود.
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی کشور از رایزنی با جهاددانشگاهی برای مشارکت بیشتر این نهاد علمی پژوهشی و آموزشی با دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی خبر داد و تصریح کرد: قرار است در همین راستا طرح‌های مشترک جدیدی با جهاددانشگاهی انجام دهیم.
وی عملکرد جهاددانشگاهی در فاز اول این طرح را موفقیت آمیز ارزیابی و اضافه کرد: قرار است که جهاددانشگاهی در فاز دوم این طرح در حوزه‌های آموزش، توانمندسازی، برندسازی و ایجاد نشان‌های تجاری همکاری گسترده‌تری با دبیرخانه داشته باشد.
وی استفاده از پلتفرم‌های مجازی جهاددانشگاهی در فاز تکمیلی این طرح ملی خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی برای اتصال به بازار و بسترسازی برای فروش محصولات تولیدی از دیگر برنامه‌ها در فاز دوم است که قرار است در آن از توانمندی های جهاددانشگاهی نیز استفاده شود.
وی با بیان اینکه دبیرخانه در گذشته از داشتن پلتفرم های مجازی بی نصیب بود افزود:خوشبختانه این پلتفرم نیز طراحی شده تا مردم و تولیدکنندگان بتوانند از آن برای عرضه محصولات تولیدی خود استفاده کنند. ضمن اینکه به زودی جهاددانشگاهی نیز به این تلتفرم ها نیز متصل می شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا