آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

استاندار: افزایش تولید انرژی، برنامه مهم دولت در هرمزگان است

استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه فزایش تولید برنامه مهم دولت در این استان است، گفت: تمامی توان خود را برای حمایت از طرح های افزایش تولید و جایگزینی انرژی‌های نو به کار می‌گیریم.

به گزارش بازارکار، مهدی دوستی در دیدار با مدیران وزارت نفت افزود: برای افزایش بهره وری در این استان عزم جدی و برنامه های عملیاتی داریم که جایگاه هرمزگان را در تراز تامین کننده انرژی جهان ارتقا خواهد داد.

وی با اشاره به اهمیت جهانی انرژی افزود: اقتصاد جهان بر پایه بهره‌وری حداکثری از انرژی موجود و افزایش تولید است و هرمزگان به‌عنوان مهمترین نقطه تولید انرژی کشور با عزم جدی و برنامه عملیاتی جایگاه خود را در تراز تامین کنندگان انرژی بالا خواهد برد.

دوستی، توسعه ساختارهای پالایشگاهی استان را مهم برشمرد و تصریح کرد: در بحث توسعه، اولویت با میادین اطراف شهر بندرعباس است که مذاکرات عملیاتی آن در وزارت نفت نهایی شده و به مرحله اجرا نزدیک می‌شود.

نماینده عالی دولت درخصوص حمایت از طرح های افزایش تولید بیان داشت: با تمامی توان در همه بخش ها و مناطق از برنامه های شتاب دهنده در مسیر افزایش تولید بویژه در حوزه انرژی های نو حمایت می کنیم.

در این نشست مدیران ملی و استانی وزارت نفت شیوه های مطالعات نوین در صنعت نفت و اهمیت میادین هرمزگان را تشریح کردند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا