آموزش و مهارتاخبار استخداممازندران- سردبیرنوآوری و کارآفرینی

۹ هزار شغل در ساری ایجاد می شود

فرماندار ساری سهمیه اشتغال تعیین شده در شهرستان را بیش از ۹ هزار نفر ذکر کرد و گفت: تاکنون هفت هزار شغل معادل ۷۰ درصد تعهد محقق شده است.

به گزارش خبرنگاربازارکار ، محمدعلی نوبخت در جلسه شورای اداری ساری سهمیه اشتغال شهرستان را بیش از ۹ هزار نفر ذکر کرد و از متولیان امر خواست برای تحقق برنامه‌های اشتغال به صورت جهادی تلاش کنند.
وی با بیان این که تاکنون بیش از هفت هزار شغل در سامانه ثبت شده است، افزود: در شرایط کنونی که دشمنان تلاش دارند مردم را دلسرد کنند خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات مهمترین وظیفه و جهاد به شمار می‌رود.
وی توسعه همراه با عدالت و معنویت را از مهمترین طرح‌ها برای مرکز استان بیان کرد و گفت: هرگز اجازه نمی‌دهیم برخی سیاسیون عافیت طلب با دروغ و زد وبندهای سیاسی برای رسیدن به اهداف خود به مردم ضربه زنند و خیانت کنند.
نوبخت به سفر استاندار و مسئولان به بخش چهاردانگه اشاره کرد و گفت: برای عملیاتی شدن مصوبات کمیته‌ای تشکیل شد و تاکنون تمامی طرح‌ها عملیاتی شده است.
منصورعلی زارعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با اظهار این که دولت برای عبور کشور از شرایط سخت ریل گذاری مناسبی انجام داده است، گفت: بیگانگان و دشمنان نمی‌توانند جلوی حرکت قطار رو به رشد کشور را بگیرند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا