پیشنهاد سردبیرخراسان رضویخراسان رضوی- سردبیردسته‌بندی نشده

فرماندار کاشمر تاکید کرد؛ پیگیری مصوبات کاشمر در سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی

فرماندار کاشمر گفت: ادارات پیگیر مصوبات شهرستان کاشمر مربوط به سفر ریاست جمهور در سفر به خراسان رضوی باشند.

به گزارش بازارکار به نقل از خبرنگار مهر، امیر دایی صراف در جلسه شورای اداری که جهت تودیع و معارفه بخشدار مرکزی با حضور رؤسای ادارات و نهادها، دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش مرکزی در حسینیه حسینی روستای کسرینه برگزار شد، اظهار کرد: موضوع پدافند غیر عامل جدی گرفته شود و برنامه ریزی درست و دقیقی توسط دستگاها برای رفع مشکلات احتمالی انجام گیرد.
فرماندار کاشمر بیان کرد: در شرایط حساس کنونی باید تلاش خود را برای خدمت رسانی به مردم به کار بگیریم تا مراجعه کنندگان در ادارات کارشان به زمین نماند.
وی با تأکید براینکه ادارات پیگیر مصوبات شهرستان مربوط به سفر ریاست جمهوری در سفر به خراسان رضوی باشند تا اگر در برنامه یا اجرای طرحی عقب هستیم با مدیران کل مذاکره و سهم شهرستان طلب شود.
دایی صراف با بیان اینکه در حوزه آمار ثبتی اشتغال شهرستان علیرغم اینکه اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است به خوبی صورت نگرفته است، افزود: برخی از مدیران در مراسمات تأکیدی کمرنگ حاضر دارند که به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.
فرماندار کاشمر تأکید کرد: فردی که کارگزار دولت است و مسؤلیت بر عهده دارد در جلسه‌ای شرکت نمی‌کند، قابل پذیرش نیست
وی تصریح کرد: همه باید پای کار نظام و انقلاب در این شرایط باشیم و تمام تلاش خود را به کار گیریم.
دایی صراف با بیان اینکه به دنبال نخبگان جوان شهرستان در پست‌های مدیریتی هستیم و به همین دلیل بخشدار جدید مرکزی از بین نیروهای جوان، انقلابی و حزب اللهی شهرستان انتخاب شد گفت: بخشدار باید تمام تلاش و توان خود را برای خدمت رسانی به مردم بخش مرکزی معطوف کند و سیاست‌های عمومی دولت را در این بخش اجرایی کند
فرماندار کاشمر افزود: اقتصاد، اشتغال، به روز رسانی طرح‌های هادی و سایر امور مربوط به توسعه، عمران و آبادانی روستاها از جمله اولویت‌های امروز بخش است که باید با جدیت بیشتری دنبال شود.
گفتنی است؛ در این جلسه از زحمات ۵ ساله سعید چیتی تجلیل و میثم میری به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی کاشمر معرفی شد.
خبر

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا