اجتماعیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

مدیرعامل صندوق اشتغال و کار آفرینی ایثارگران خبر داد؛ راه اندازی سامانه جامع اشتغال وکار آفرینی ایثارگران

مدیرعامل صندوق اشتغال و کار آفرینی ایثارگران از راه اندازی سامانه جامع اشتغال وکار آفرینی ایثارگران باهدف سهولت، سرعت و عدالت محور خبر داد.

به گزارش بازارکار، علیرضا محمدی مدیرعامل صندوق اشتغال وکار آفرینی ایثارگران با بیان اینکه سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران با توجه به سیاست‌های دولت سیزدهم و نگاه تحولی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران برای هدف سهولت، سرعت و عدالت محوری راه‌اندازی می‌شود، اظهار کرد: این سامانه ضمن تسهیل موجب کوتاه شدن فرایند درخواست تسهیلات، قابلیت اتصال و دریافت وب‌سرویس از سایر دستگاه‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با اشتغال و کارآفرینی را دارد.
وی با اشاره به دسترسی آسان افراد جویای کار به این سامانه از روش‌های مختلف همچون تلفن همراه و رایانه گفت: فرایند اجرای این سامانه به صورت الکترونیکی و هوشمند خواهد بود و مراجعه افراد به حداقل کاهش یافته و غیرحضوری می‌شود.
مدیرعامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران خاطرنشان کرد: انطباق کامل بر فرآیندهای ارزیابی طرح‌های متقاضیان، اتصال و یکپارچگی کامل با سامانه سجایا، وجود درگاه‌های اختصاصی متقاضیان برای مدیریت خدمات تسهیلات و ارتباط با کارشناسان در سطوح مختلف، تسریع در روند صدور مجوز به بانک‌های عامل، پیگیری درخواست‌ها به صورت الکترونیکی و همچنین اتصال به درگاه‌های درون سازمانی و برون سازمانی و سرعت، دقت و شفافیت درآمدی در جهت تسریع و تسهیل پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی اشخاص حقیقی و حقوقی از مهمترین ویژگی‌های سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران (سجاکا) است.
گفتنی است، کارگاه آموزشی سامانه جامع اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به صورت حضوری و وبیناری با حضور معاونان تعاون، رؤسای ادارات و کارشناسان اشتغال و کارآفرینی و آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید وامور ایثارگران سراسر کشور برگزار شد.
کد خبر

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا