آموزش و مهارتهرمزگانهرمزگان- سردبیر

جذب تسهیلات ارزان‌قیمت ویژه سرمایه‌گذاران بخش گردشگری کیش در دستور کار است

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جذب تسهیلات بانکی ارزان‌قیمت به منظور حمایت از سرمایه گذاران بخش گردشگری در اجرای طرح های جدید در دستور کار است.

به گزارش بازارکار،مرتضی رمضانی گالشی اظهار کرد: به منظور توسعه فعالیت های گردشگری به سرمایه گذارانی که طرح های جدید بر اساس ظرفیت های جدیدی کیش ایجاد کنند تسهیلات بانکی با بهره کمتر در دستور کار است.

وی اضافه کرد: این تسهیلات با همکاری وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از محل صندوق توسعه ملی وبانک های عامل حوزه گردشگری با نرخ ۱۳ درصد به متقاضیان پرداخت می شود.

رمضانی افزود: همچنین برای طرح هایی که دارای توجیه باشند زمین مورد نیاز با نرخ دولتی به سرمایه گذاران واگذار , این مساله در کارگروه های ویژه به طرح ها اعطا می شود.

معاون گردشگری سازمان منطقه ازاد کیش یاداور شد: همچنین تعیین تکلیف طرح های نیمه تمام این حوزه از دیگر دستورکارهای سازمان است.

وی با اشاره به اینکه تمام این طرح ها با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال احداث است سازمان منطقه آزاد کیش به منظور توسعه فعالیت ها، خدمات گردشگری و همچنین جذب سرمایه گذاری ها امسال هفت مورد از این طرح ها را تعیین تکلیف کرده است.

هم اکنون در قالب طرح جامع گردشگری جزیره ۸۰ فرصت و ساماندهی سواحل حدود ۳۰۰ فرصت برای سرمایه آماده ارائه به بخش خصوصی است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا