پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشدهرویدادها

برگزاری نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور در دانشگاه شریف

نهمین جشنواره فناوری اطلاعات کشور تحت عنوان IT WEEKEND ۹ توسط گروه فناوری اطلاعات شریف "Sharif ICT Group" با همکاری و حمایت دانشگاه شریف، معاونت علمی ریاست جمهوری و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار خواهد شد.

جشنواره فناوری اطلاعات کشور ITweekend ۹، با هدف انتقال تجربه و ارائه داستان‌های موفقیت و شکست افراد سرشناس در این حوزه، بررسی چالش‌های پیش روی استارتاپ‌ها و ایجاد انگیزه برای راه‌اندازی کسب کار‌های نوین و خلاقانه و بررسی دلایل عدم موفقیت در کسب و کار‌های نوپا ۲۴ آذر ۱۴۰۱ در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.
جشنواره فناوری اطلاعات، رویدادی یک روزه است که در آن افراد سرشناس در حوزه فناوری اطلاعات تجربیات و داستان موفقیت و شکست‌های خود را در قالب سخنرانی‌های کوتاه برای مخاطبین به اشتراک می‌گذارند.
سخنرانی‌ها در ITWeekend الهام گرفته از سخنرانی‌های کنفرانس‌های TED خواهد بود و پس از اتمام رویداد در قالب کلیپ‌های تدوین شده در سایت رسمی رویداد، سرویس‌های اشتراک ویدئو و شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشته می‌شوند.
هشت دوره پیشین این رویداد با سخنرانی حدود ۱۰۰ نفر از نخبگان و افراد برجسته حوزه فناوری اطلاعات و حضور پرشور علاقه‌مندان به این حوزه در سال‌های ۱۳۹۵ تا کنون برگزار شده اند که فیلم سخنرانی‌ها و گزارش کامل برگزاری این رویداد‌ها بر روی وب‌سایت رویداد به آدرس www.itweekend.ir قرار گرفته اند.
یکی از اهداف اصلی در ITWeekend این است که پس از برگزاری چندین دوره از این رویداد مجموعه ارزشمندی از سخنرانی‌های بزرگان حوزه فناوری اطلاعات را جمع‌آوری کند. تاکنون با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از نخبگان و افراد سرشناس در این رویداد تا حدود زیادی به این هدف دست پیدا کرده است.
گفتنی‌است ثبت‌نام در این رویداد آغاز شده است و تا ۱۵ آذر ادامه خواهد داشت. در حاشیه این رویداد پنل‌های تخصصی استارتاپ‌های موفق و شکست خورده برگزار می‌شوkد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا