زنجانزنجان- سردبیروزارتخانه ها

مدیرکل دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: شرکت‌های تعاونی اصولی‌ترین ساختار حقوقی را دارند

مدیرکل دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شرکت‌های تعاونی سالم‌ترین و اصولی‌ترین ساختار حقوقی را برای بهره‌مندی از توان جوانان جهت ارتقا تولید و افزایش بهره‌وری دارند.

به گزارش پایگاه خبری بازار کار به نقل از ایسنا، مهدی احمدزاده با اشاره به بازدید از جهاددانشگاهی استان زنجان، این نهاد انقلابی در استان را دارای ظرفیت بالا برای بهره‌مندی از توان جوانان دانست و اظهار کرد: مرکز رشد صنایع خلاق فرهنگی که در جهاددانشگاهی زنجان دایر است با فعالیت ۳۲ شرکت می‌تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند و در این راستا آماده هرگونه همکاری هستیم.

وی تصریح کرد: در بازدید از این مرکز به قطعیت می‌توان گفت ۲۰ گروه فعال قابلیت تبدیل شدن به تعاونی و بهره‌مندی از خدمات این حوزه را دارند و مابقی گروه‌ها با تجمیع می‌توانند شرکت‌های تعاونی تشکیل دهند و در این راستا آماده همکاری در ارائه تسهیلات و همچنین کمک به ساختارسازی حقوقی آنها داریم.

این مسئول در ادامه با بیان اینکه در تولید دو فاکتور مهم کمیت و کیفیت مدنظر است، گفت: چیزی که باعث شده در اقتصاد مشکل داشته باشیم تمرکز روی کمیت بدون نگاه به کیفیت است. وقتی تاکید بر توسعه دانش‌بنیانی است یعنی هم باید دنبال کمیت بود و در کنار آن باید به کیفیت نیز توجه داشت و شرکت‌های دانش‌بنیان دارای این ویژگی هستند.

مدیرکل دفتر تعاونی‌های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه محصول و تولید با کمیت و کیفیت مناسب بهره‌وری بالایی دارد، یادآور شد: تعاونی‌ سالم‌ترین و اصولی‌ترین ساختار حقوقی است که بهره‌وری بالایی دارد و زمانی که تعاونی تولیدی دانش‌بنیان باشد، به هدف رسیدیم؛ چرا که تولید با هزینه پایین و ارزش‌افزوده بالا در این شرکت‌ها رخ می‌دهد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا