اخبار استخدامدسته‌بندی نشده

مدیر عامل پارس جنوبی خبر داد: جذب ۲۰۰ نیروی جدید در پارس جنوبی | اولویت استخدام با نیروهای بومی است

اسدی مدیر عامل پارس جنوبی از جذب ۲۰۰ نیروی جدید در پارس جنوبی خبر داد و گفت: اولویت استخدام‌های جدید با نیروهای بومی است.

مدیر عامل پارس جنوبی خبر داد:
جذب ۲۰۰ نیروی جدید در پارس جنوبی | اولویت استخدام با نیروهای بومی است
اسدی مدیر عامل پارس جنوبی از جذب ۲۰۰ نیروی جدید در پارس جنوبی خبر داد و گفت: اولویت استخدام‌های جدید با نیروهای بومی است.
سخاوت اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار بازارکار اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین نامگذاری شده، تمام توان خود را برای تحقق شعار سال به کار می‌گیریم.
وی افزود: پارس جنوبی به عنوان قطب انرژی خاورمیانه در سال جاری در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و محیط پیرامونی، توجه خاصی به جذب نیروهای بومی دارد و امیدوارم به اهداف ترسیم شده برسیم.
مدیر عامل پارس جنوبی از جذب ۲۰۰ نیروی جدید در پارس جنوبی خبر داد و خاطر نشان کرد: در بین‌ متقاضیان دیپلم و فوق دیپلم، صد در صد نیروها از بین جوانان استان بوشهر انتخاب می‌شوند.
اسدی یادآور شد: برای متقاضیان لیسانس به بالا نیز سهمیه ۵۰ درصدی نیروهای بومی لحاظ می‌شود.
وی گفت: شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی نفت از جمله سروش مهستان عسلویه، نگین مهستان کنگان، پتروپالایش کنگان و توسعه پتروشیمی کنگان از شرکت‌هایی هستند که نیروی جدید جذب می‌کنند.
اسدی از برگزاری آزمون استخدامی در روز ۲۰ خرداد امسال خبر داد و بیان کرد: دفترچه آزمون استخدامی در هفته اول خرداد منتشر و شرایط و جزئیات نحوه استخدام اطلاع‌رسانی می‌شود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا