آموزش و مهارتاخبار استخدامگزارشمازندران

هفت هزار شغل جدید در هفت ماهه امسال در ساری ایجاد شد

فرماندار شهرستان ساری میزان سهمیه در نظر گرفته برای ایجاد اشتغال در این شهرستان را در سالجاری ۹ هزار و ۳۷۴ فرصت شغلی عنوان کرد و گفت :تاکنون هفت هزار شغل جدید در سامانه رصد به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدعلی نوبخت در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به طرح ها و برنامه های در دست اقدام برای توسعه بیش از پیش مرکز مازندران با بیان اینکه ما عدالت را همراه با معنویت می خواهیم و عدالتی که در آن معنویت و اخلاص نباشد به ریاکاری، دروغ، انحراف و ظاهر سازی تبدیل می شود، گفت: سیاسیونِ فرصت طلبی که به مردم و انقلاب خیانت کنند را امتیاز نخواهیم داد و سیاسیون آخرت طلبی که به مردم و نظام خدمت کنند را در تصمیم گیری و تصمیم سازی مشارکت خواهیم داد.
نوبخت، با اشاره به سفر استاندار مازندران به بخش چهاردانگه ساری، ادامه داد: سفر نماینده عالی دولت به این بخش، ۷۵ مصوبه به همراه داشت که تمامی مصوبات عملیاتی شده است و در راستای پیگیری مصوبات نیز کمیته پیگیری مصوبات سفر در محل فرمانداری ساری تشکیل شده است.
وی گفت: همدلی و همکاری مطلوبی بین مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان برقرار است و ادامه این مسیر به طور قطع و یقین، توسعه و پیشرفت را به همراه خواهد داشت.
فرماندار ساری ادامه داد: مسوولان دستگاه های اجرایی باید با تلاش شبانه روزی و حضور میدانی در بخش های مختلف، زمینه رشد و توسعه بیش از پیش شهرستان را فراهم کنند. نوبخت تصریح کرد: مدیرانی که بخواهند نسبت به حقوق قانونی مردم بی توجه باشد بدون شک با آنان برخورد خواهد شد و در این زمینه با کسی تعارف نداریم.
وی رویکرد اصلی دولت سیزدهم را توسعه روستاها عنوان کرد و افزود: دولت مردمی به توسعه روستاها توجه و اهتمام ویژه ای دارد چرا که معتقد است پیشرفت کشور در گرو ایجاد زیرساخت های توسعه در مناطق روستایی است.
نوبخت گفت: به آینده توسعه ای ساری بسیار خوشبین هستم و با بهره برداری از طرح های در دست اقدام شاهد تحول بزرگی در مرکز مازندران خواهیم بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا