اجتماعیدسته‌بندی نشدهمرکزیمرکزی- سردبیر

قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان در فرماندهی انتظامی استان مرکزی راه‌اندازی شد

معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از راه‌اندازی قرارگاه مهارت آموزی سربازان در فرماندهی انتظامی این استان خبر داد و گفت: اولویت اصلی این قرارگاه توانمندسازی،جذابیت، نشاط سربازی و استفاده بهینه و اثربخش از دوران خدمت مقدس سربازی است.


سرهنگ «محمودخلجی» افزود: در اجرای منویات فرماندهی معظم کل قوا و برابر ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و به منظور توانمندسازی کارکنان وظیفه و کمک به اشتغال و تسهیل ورود آنان به بازار کار، جذابیت و خوشایندسازی محیط خدمت مقدس سربازی برای کارکنان وظیفه و همچنین افزایش بهره‌وری آنان در طول خدمت و استفاده از اوقات فراغت این قشر، این طرح در نظر گرفته شده است.
وی بیان کرد: در طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه سعی شده با استفاده از ظرفیت مجموعه فرماندهی انتظامی استان، سازمان‌ها و نیروهای مسلح، هرکدام از سربازان یک مهارت تخصصی را آموزش ببینند تا بتوانند بعد از پایان خدمت مقدس سربازی، زمینه اشتغال خود را فراهم کنند.
معاون تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: پلیس این استان در این حوزه گام‌های بلندی برداشته است تا ضمن کاهش بیکاری و افزایش اشتغال سربازان انتظامی استان مرکزی که سرمایه اجتماعی پلیس است، بتوانند در پایان خدمت مقدس سربازی با فراگیری حداقل یک فن و مهارت در خدمت اقتصاد خانواده خود باشند.
سرهنگ خلجی، همچنین بر بحث مهارت آموزی سربازان به منظور ارتقای سطح دانش و تخصص آنها تاکید کرد و گفت: این موضوع به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد و دوره‌های آموزشی برای سربازان به صورت پیوسته تدوین شده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا