آموزش عالیآموزش های مهارتی و تخصصیدسته‌بندی نشده

سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان: دانشجویان نخبه دانشگاه آزاد شناسایی و حمایت می‌شوند

سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد گفت: در رویکرد جدید باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد نخبگان دانشگاه آزاد شناسایی می‌شوند و ما از این افراد حمایت خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی اکبری در نشست خبری چهلمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی و رویداد ملی عصر امید که امروز در تالار حافظ واحد علوم تحقیقات برگزار شد، اظهار کرد: در رویکرد جدید باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد نخبگان دانشگاه آزاد شناسایی می‌شوند و ما از این افراد حمایت خواهیم کرد که بخشی از این حمایت نیز حمایت مالی است.
سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد افزود: امسال بعد از گذشت دو سال از اپیدمی کرونا مسابقات ربوکاپ را برگزار کردیم که تجربه بسیار خوبی بود که یک رویداد ملی بود و این از افتخارات دانشگاه آزاد است که مسابقاتی در چنین سطحی برگزار می‌کند.
وی با بیان این مطلب که قصد داریم در حوزه های دیگر نیز مسابقاتی این چنینی برگزار کنیم، خاطرنشان کرد: همچنین در تلاش هستیم دانشجویان دانشگاه آزاد که در المپیاد رتبه می‌آورند را شناسایی و تیم‌های المپیادی ایجاد کنیم.
علی اکبری در ادامه به برنامه ملی پایش اشاره کرد و گفت: تمام پایان‌نامه‌های دانشگاه آزاد را در یک سامانه یکپارچه کرده‌ایم؛ ۸۰ تا ۱۰۰ هزار پایان‌نامه در کشور داریم که همه در یک سامانه گردآوری شده‌اند. در این سامانه ۴۱ عنوان برنامه علمی وجود دارد.
سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد افزود: ظرفیت دانشگاه آزاد به اندازه ظرفیت ۲۰ ساله دانشگاهی مانند دانشگاه شهید بهشتی است علاوه بر این ما واحدهای منطقه ای داریم و اتصال علم و مسایل منطقه ای ایجاد شده است. در دوره جدید برگزاری دوره توانمند افزایی برای دانشجویان را در دستور کار داریم و انجمن های دانشجویی فعال‌تر خواهند شد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا