دسته‌بندی نشدهقزوینقزوین- سردبیر

۲۶ هزار فرصت کاری جدید در قزوین ایجاد می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در سال جاری ۲۶ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در سال جاری ۲۶ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، عین الله کشاورز ترک در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان قزوین که در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین برگزار شد اظهار کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزو اداراتی است که با مجموعه‌های بسیاری در ارتباط است یا به تعبیر دیگر می‌توان گفت با ۷۰ درصد ساکنین استان در ارتباط است که علت نامگذاری این سازمان توسط وزارت خانه نیز تعامل و ارتباط بسیار با مردم است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین بیان کرد: اداره کار تنها در مسائل خاص با ۱۳ هزار نفر در ارتباط است.
این مسئول ابراز کرد: در اداره کار اقدامات متعدد و تسهیلات بسیاری برای اقشار ذی ربط به ویژه در تسهیلات مشاغل خانگی انجام می‌شود که متأسفانه مردم از بسیاری از آنها اطلاعی ندارند.
وی با اشاره به اینکه در سال جاری ۲۶ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود، عنوان کرد: علت ناآگاهی مردم از مسائل و رویدادهای اجرایی سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی بحث کم کاری ما در بحث رسانه است که امیدواریم بتوانیم به زودی در مسائل اطلاع رسانی و تعامل با رسانه‌ها به خوبی حرکت کنیم.
وی در پایان گفت: با توجه به نقش رسانه در اطلاع رسانی، جریان سازی و گفتمان سازی، تلاش ما ایجاد تعامل بین ما و رسانه‌ها است که در این امر هدف ما تبلیغاتی نبوده و منظور اطلاع رسانی به مردم در امور مختلف به ویژه آگهی‌های اشتغال و تعاون است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا