اخبار استخدامدسته‌بندی نشدهگیلانگیلان- سردبیر

مدیر صنایع پوشش ایران خبر داد جذب نیرو در شرکت صنایع پوشش ایران زمان ثبت‌نام داوطلبان تمدید شد

 ثبت‌نام جذب نیرو در شرکت صنایع پوشش ایران تا سه شنبه، ششم دی ‌ماه تمدید شد و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس «hrtc.ir» اقدام به ثبت‌نام در آزمون استخدامی صنایع پوشش ایران در رشت کنند.


به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا،کبری مهرورز با بیان اینکه صنایع پوشش ایران به ‌منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز، از افراد واجد شرایط (بومی شهرستان‌های رشت و حومه، بندر انزلی، صومعه سرا، فومن، خمام، شفت و آستانه اشرفیه) به‌صورت نیروی قرارداد معین دعوت به همکاری می‌کند، از تمدید مهلت فراخوان جذب این شرکت در رشت خبر داد.
مدیر صنایع پوشش ایران در رشت اظهار کرد: با توجه به درخواست های متعدد و به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا روز شنبه، بیست و ششم آذرماه برای ثبت نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا سه شنبه، ششم دی ‌ماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
وی ادامه داد: سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان مسئول برگزاری آزمون به کارگیری نیروی انسانی شرکت صنایع پوشش ایران است و آزمون فوق در تاریخ ۱۶ دی ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.
مدیر صنایع پوشش ایران در رشت تصریح کرد: ضرورت دارد داوطلبان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و با فراهم کردن اطلاعات و مدارک مورد نیاز ثبت‌نام به درگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس «hrtc.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.
وی نگهبانی، کارگر در دو رشته(برق و مکانیک)، تکنسین برق، تکنسین مکانیک، نساج، تکنسین نساجی، مهندس برق، کارشناس برنامه ریزی تولید، آزمایشگاه، مهندس نساجی، مهندس کامپیوتر، حسابدار، مهندس مکانیک، کارگر ساده و نیروی خدماتی را ۱۶ عنوان شغلی مورد نیاز از مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برای جذب نیرو برشمرد.
مهرورز در پایان خاطر نشان کرد: در مجموع ۱۲۸ نیرو براساس پذیرفته شدگان آزمون جذب خواهند شد که ۱۰۸ نفر مرد و ۲۰ نفر زن خواهند بود.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا