دسته‌بندی نشدهرویدادهاکهگیلویه وبویراحمدکهگیلویه وبویراحمد- سردبیر

برگزاری جشنواره “کمند” دانشجویان دختر در دانشگاه یاسوج

جشنواره "کمند"(رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان) دختر دانشگاه یاسوج با حضور رئیس دانشگاه، دانشجویان و مسئولان این دانشگاه آغاز شد.

جشنواره “کمند”(رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان) دختر دانشگاه یاسوج با حضور رئیس دانشگاه، دانشجویان و مسئولان این دانشگاه آغاز شد.
حجت الاسلام امرالله اندرزیان، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یاسوج در این مراسم گفت: بخشی از کار جشنواره “کمند” به عنوان رویداد کار، مهارت و نوآوری دانشجویان دختر دانشگاه یاسوج به خصوص داوری جشنواره طی تفاهم نامه ای به جهاددانشگاهی استان واگذار شده است.
او می گوید: در این جشنواره کارگاه‌هایی در زمینه جهاد تبیین، آسیب های اجتماعی، بیانیه گام دوم و سبک زندگی اسلامی برای دانشجویان برگزار خواهد شد. کانون های فرهنگی دانشگاه نیز برنامه هایی خواهند داشت.
به گفته اندرزیان، آشنایی دانشجویان با مفاهیم مهارت، نوآوری و کارآفرینی، ایجاد ارتباط بین دانشجویان و شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و صندوق‌های حمایت از کارآفرینی، ارائه محصولات دانشجویان برای بازدید دانشجویان و صاحبان صنایع، ایجاد فضای بانشاط و احساس کرامت دادن به دانشجویان و برگزاری کارگاه‌های تخصصی کار و مهارت‌افزایی برای دانشجویان دختر را از جمله اهداف رویداد کمند است.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یاسوج گفت: این برنامه کاملا دانشجویی در ۲۰ غرفه با حمایت دانشگاه یاسوج و معاونت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه در حال برگزاری است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا