اقتصادی و بازار سرمایهدسته‌بندی نشدهقزوین

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین رسانه‌های قزوین به پیشبرد اهداف اشتغال و تعاون استان کمک کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: با توجه به گستردگی مخاطبان و حجم برنامه‌ها انتظار داریم رسانه‌های این استان در تشریح برنامه‌ها به پیشبرد اشتغال، تعاون و رفاه کمک کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، عین الله کشاورز ترک روز یکشنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان قزوین، افزود: وزیر کار، این وزارتخانه را به نام مردم نامیده چون تعامل و ارتباط آن با مردم زیاد است.
وی افزود: در این اداره با ۷۰ درصد ساکنان استان در ارتباط هستیم و فقط تعداد اعضای تعاونی ها ۱۳ هزار نفر است و در حوزه، یارانه‌ها پنج هزار مراجعه کننده طی هفته های گذشته داشتیم.
این مسوول گفت: ما در سال جاری ایجاد ۲۶ هزار فرصت شغلی جدید را تعهد کرده ایم ولی مردم نسبت به ساده ترین مباحث مانند تسهیلات مشاغل خانگی و کرونا اطلاعی ندارند.
کشاورز ترک گفت: متاسفانه در فضای رسانه خوب عمل نکرده ایم و باید کار جدیدی را شروع کنیم و طبق برنامه برای اطلاع رسانی حرکت کنیم.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: رسانه‌ها نقش اول را در جریان سازی و گفتمان سازی دارند و امیدواریم در اطلاع رسانی برنامه‌های اشتغال و تعاون به ما کمک کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا