پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

بختیار خلج: ورزش بانوان شاغل و ورزش بانوان کارگر را با جدیت دنبال می کنیم

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده تاکید کرد: ورزش بانوان شاغل و بانوان کارگر را با جدیت دنبال می کنیم تا با داشتن خانواده و فرزندان موفق و سالم جامعه ای پویا و با نشاط داشته باشیم.

مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور بانوان و خانواده تاکید کرد: ورزش بانوان شاغل و بانوان کارگر را با جدیت دنبال می کنیم تا با داشتن خانواده و فرزندان موفق و سالم جامعه ای پویا و با نشاط داشته باشیم.

به گزارش بازارکار از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، «نرجس بختیار خلج» در نخستین نشست هم اندیشی نواب رئیس هیات های ورزش کارگری سراسر کشور  بر نقش و وظایف مادران در خانواده و اجتماع تاکید کرد.

وی گفت: پرداختن به ورزش بانوان از دو جهت مهم است؛ اول اینکه زنان به واسطه نقش محوری شان در خانواده اثرگذاران و فرهنگسازان حوزه ورزش در خانواده و جامعه هستند.
دوم زنان متاثر از سیاست های ورزشی هستند به شکلی که سیاستها و برنامه ریزی درست و متناسب با ایفای نقش های چندگانه می تواند ضامن بخش مهمی از سلامت ایشان و خانواده‌هایشان باشد.
وی افزود: زنان شاغل ضمن نقش آفرینی در پیشرفت کشور، نقش آفرین در خانواده‌ها هستند لذا باید مسیر برای ایشان به گونه ای هموار باشد که با جسم و روحی سالم نقش کلیدی خود را در تمامی زمینه ها به خوبی ایفا کنند.
بختیار خلج تاکید کرد: حضور و مشارکت موثر بانوان در سطوح سیاستگذاری و تصمیم گیری ورزش با هدف تقویت و تحکیم خانواده بسیار مهم است.
در این نشست «تهمینه دانیالی» سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: با همت و تلاش جهادی همکاران، نوسازی و بهسازی مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران تهران به اتمام رسید و امروز شاهد پویایی این مجموعه هستیم.
وی با اشاره به حضور سازنده‌ زنان در صحنه‌های تاریخ و در ابعاد گوناگون سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مبارزاتی که امری انکار ناپذیر است، افزود: باعث افتخار است که در کشور به ویژه در سطوح مدیریتی زنان به موفقیت های بزرگی دست یافته اند.
دانیالی افزود: هیات ورزش کارگری باید نشست هایی با بخشداران، شهرداران، فرمانداران و روسای مختلف ادارات اجرایی شهرستانها در راستای تقویت ورزش کارگری به ویژه در حوزه بانوان برگزار کنند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: باید با تلاش شبانه‌ روزی سعی کنیم فضایی فراهم شود تا ورزش کارگری خصوصا در بخش بانوان توسعه و بهبود یابد .
وی از نواب رئیس هیات های ورزش کارگری کشور خواست که از همه ظرفیت ها برای پیشبرد ورزش کارگری بهره ببرند.
در اولین نشست هم اندیشی نواب رئیس هیات های ورزش کارگری سراسر کشور «جواد رمضی» رئیس فدراسیون ورزش کارگری، حسین قلیچ قائم مقام سازمان بسیج کارگری کارخانجات استان تهران و برخی از مسئولین ورزش کارخانجات تهران و نواب رئیس هیات های ورزش کارگری سراسر کشور نیز حضور داشتند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا