اجتماعیپیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی دی ماه سال ۱۴۰۱

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه سال ۱۴۰۱ می بایست در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان حضور یابند.

به گزارش خبرنگار بازارکار ، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد که کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه سال ۱۴۰۱دریافت کرده اند،می بایست با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان می بایست روز پنج شنبه یکم دی ماه سال ۱۴۰۱ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده ، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی می بایست کارت تزریق واکسیناسیون کووید ۱۹ و واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

مشمولان می بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس، در این اطلاعیه آمده است، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان دراین اطلاعیه متذکر شده است، متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق کانال خبر سربازی در پیام رسان های داخلی به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا