دسته‌بندی نشدهشرکتهای دانش بنیانمراکز رشد

دانش‌بنیان‌ها برای مشارکت در فرآیند ارزیابی فراخوانده‌ شدند

رییس مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از جذب تعداد بیشتر و جدید کارگزاران ارزیابی مجموعه‌های دانش‌بنیان خبر داد.

به گزارش ایسنا، رضا اسدی‌فرد با اشاره به انتشار فراخوان «جذب کارگزاران مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری جهت امور جاری ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان»، گفت: یکی از خدمات ویژه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، شناسایی نیازها و معرفی آنها به شرکت‌های دانش‌بنیانی است که توانایی ارائه پاسخ‌های فناورانه را دارند.
وی افزود: بر همین اساس طی چند سال اخیر شرکت‌های حقوقی و حقیقی که توانایی و تخصص لازم در زمینه ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق را داشتند، به میدان آمدند و در کنار مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به متقاضیان ارائه خدمات کردند.
اسدی‌فرد، خاطر نشان کرد: امسال با توجه به نگاه ویژه مقام معظم رهبری، دولت و دیگر مدیران به ارتقای توانمندی و رفع موانع کسب و کارهای دانش بنیانی در کشور، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تصمیم به جذب کارگزاران بیشتر دارد تا در امور جاری ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، با معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری همکاری کنند.
رییس مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری ادامه داد: این مرکز در نظر دارد به‌منظور ارتقای فرایندهای ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، از شرکت‌های توانمند در همه استان‌ها به‌عنوان «کارگزاران ارزیابی» بهره گیرد.
به نقل از روابط عمومی مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی، وی همچنین بیان کرد: متقاضیان باید از توانمندی اجرایی لازم برخوردار باشند، حسن سابقه و توان کارشناسی و زیرساخت متناسب را داشته باشند. همچنین تحصیلات حداقل کارشناسی، آشنایی با مفاهیم مربوط به مدیریت فناوری و سابقه کار سرارزیاب، نیز بخشی از شرایط لازم برای شرکت در این فراخوان است.
متقاضیان برای شرکت در این فراخوان می توانند رزومه‌های خود را حداکثر تا ۵ خرداد ۱۴۰۱ به این مرکز ارسال کنند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا