آموزش عالیآموزش های مهارتی و تخصصیدسته‌بندی نشده

معاون فرهنگی دانشگاه تهران تاکید کرد ضرورت تقویت احساس کارآمدی در بین دانشجویان

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران بر ضرورت تقویت احساس کارآمدی در بین دانشجویان تاکید کرد و گفت: یک حرکت اجتماعی بزرگ می‌تواند روحیه، نشاط و کارآمدی را در میان دانشجویان و دانشگاهیان تغییر دهد

.به گزارش ایسنا، دکتر هادی بهرامی احسان در اولین نشست با کارگروه‌های فعال در مرکز توسعه مهارت‌آموزی و اشتغال دانشگاه تهران گفت: سرمایه و ظرفیت فعالان مرکز به عنوان پیشرانان یک حرکت اجتماعی وسیع در دانشگاه تهران ایجاد خواهد کرد تا راه را برای ایجاد فرصت‌های شغلی، کشف استعدادها و به کارگیری ظرفیت‌های سازمان‌ها فراهم کند.
وی تاکید کرد: بحث ایجاد انگیزه در میان جوانان و به ویژه دانشجویان یک اصل است از این رو شما می‌توانید نقش ویژه‌ای در این زمینه در دانشگاه تهران ایفا کنید.
دکتر بهرامی احسان با بیان اینکه اجرای موفق این طرح در دانشگاه تهران می‌تواند زمینه اجرای آن را دانشگاه‌های سراسر کشور فراهم کند، افزود: باید ایده‌ها و طرح‌ها به صورت عملیاتی اجرا و حتی قبل از برگزاری رویدادهای بزرگ، چند پیش رویداد برگزار شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران اظهار کرد: در بخش دانشجویی تقویت احساس کارآمدی ضرورت دارد، چرا که یک حرکت اجتماعی بزرگ می‌تواند روحیه، نشاط و کارآمدی را در میان دانشجویان و دانشگاهیان تغییر دهد.
دکتر فرشته امین مدیر مرکز توسعه مهارت آموزی و اشتغال دانشجویان دانشگاه تهران در این جلسه اظهار کرد: فعالیت‌های مختلفی برای مرکز توسعه مهارت‌آموزی و اشتغال دانشگاه طراحی و برنامه‌ریزی شده است و دانشجویان و فارغ التحصیلان فعال در این مرکز از افراد مستعد، توانمند و نخبگان دانشگاه تهران هستند.
به گزارش امور سامانه‌ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، وی با اشاره به اینکه افزایش سطح اشتغال‌پذیری دانشجویان و بهبود ارتباط بین دانشگاه و سازمان‌های داخلی و بین‌المللی را به عنوان مأموریت اصلی این مرکز بیان کرد و گفت: امیدوارم این حرکت اجتماعی بزرگ در این مرکز به درستی شکل بگیرد و بتوانیم از ظرفیت‌های موجود در راستای مهارت افزایی و توانمندسازی دانشجویان و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای آنها استفاده کنیم. در این راستا به مشارکت و همکاری همه واحدهای دانشگاه و سازمان‌های حامی نیازمندیم.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا