استخدامدسته‌بندی نشده

وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: اطلاعیه لزوم مراجعه متقاضیان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ایثارگران

وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه بر لزوم مراجعه متقاضیان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ایثارگران در زمان مقرر شده به ادارات كل راه و شهرسازی استان‌های مربوطه تاکید کرد.

وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه بر لزوم مراجعه متقاضیان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ایثارگران در زمان مقرر شده به ادارات كل راه و شهرسازی استان‌های مربوطه تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه بر لزوم مراجعه متقاضیان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ایثارگران در زمان مقرر شده به ادارات كل راه و شهرسازی استان‌های مربوطه تاکید کرد.
در این اطلاعیه آمده است: آن دسته از داوطلبانی که در ردیف معرفی شدگان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ایثارگران معزز (فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد به بالا ) برای مشاغل ( کارشناس راه، ساختمان و شهرسازی) وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته اند، می رساند؛ حداکثر تاپایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴با در دست داشتن مدارک موردنیاز ، به ادارات كل راه و شهرسازی استان‌های مربوطه مراجعه کنند:
تذكر: در صورتی كه هریك از داوطلبان موفق به حضور در اداره كل راه و شهرسازی استان مربوط نشوند، می توانند در تاریخ های تعیین شده به ستاد وزارت راه و شهرسازی به آدرس: تهران- میدان آرژانتین- بلوار آفریقا- اراضی عباس آباد- ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی مراجعه کنند.
-مدارک موردنیاز كه می بایست توسط داوطلبان به ترتیب ذکرشده تحویل داده شود:
۱- کارنامه چاپ شده از سایت سازمان سنجش آموزش كشور.
۲- چهار قطعه عکس تمام رخ ۴*۳ زمینه سفید تهیه شده در سال جاری .
۳- اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه
۴- اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی
۵- اصل و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت ( برادران )
تذکر : با توجه به اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا ، آن دسته از داوطلبانی که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت قدیمی می باشند ، می بایست جهت انجام مراحل استخدامی خود نسبت به تعویض کارت وگرفتن کارت پایان خدمت و یا معافیت جدید اقدام کنند.
۱- اصل و تصویر دانشنامه یا گواهی نامه موقت فارغ التحصیلی مطابق با مدرک ورشته تحصیلی مجاز در کد شغل- محل انتخابی
یادآوری : داوطلبانی که با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در آزمون شرکت نموده اند ضرورت دارد ،اصل و تصویر مدرک تحصیلی لیسانس (یاحسب مورد ؛ لیسانس و فوق لیسانس) خود را نیز ارایه کنند.
۱- اصل گواهی و سوابق خدمت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی مندرج در آگهی استخدامی به انضمام مفاصاحساب بیمه و قراردادهای منعقده
۲- اصل معرفی نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران یا گواهی ایثارگری از مراجع قانونی ذیربط.
تذکرات مهم
۱- داوطلبانی که به هر دلیل نتوانند در موعد اعلام شده نسبت به ارایه مدارک مورد نیاز اقدام نموده و یا در مراحل بعدی (مصاحبه و معاینه پزشکی ) حضور یابند ، به عنوان منصرف از استخدام شناخته خواهند شد.
۲- به همراه داشتن اصل کلیه مدارک ( مدرک تحصیلی ، شناسنامه عکس دار ، کارت ملی ، مدارک ایثارگری ، کارت پایان خدمت یا معافیت ) الزامی است .
۳- رعایت كلیه شرایط وضوابط دفترجه راهنمای آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش كشور از سوی داوطلبان الزامی می باشد؛ بنابراین داوطلبانی كه فاقد شرایط عمومی و اختصاصی آزمون بوده و بدون توجه به ضوابط اعلام شده ، اقدام نموده اند در بررسی مدارك وكنترل ضوابط ، از فرآیند استخدام حذف خواهند شد.
نشانی ادارات كل راه و شهرسازی استان‌ها به شرح ذیل است:
محل جغرافیایی مورد تقاضا
نشانی
اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی
تبریز – سربالایی ولیعصر قبل از پل توانیر
اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام
ایلام ، بلوار جنوبی امام(ره) ، جاده ایلام – مهران ، اداره كل راه و شهرسازی استان ایلام
اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان
خوزستان، اهواز، امانیه، خیابان مدرس – جنب اداره ثبت احوال – طبقه همكف
اداره کل راه و شهرسازی استان فارس
شیراز – بلوار مدرس – نبش خیابان شهید كلانتری
اداره کل راه و شهرسازی استان كرمانشاه
کرمانشاه -بلوار شهید کشوری- روبروی استانداری – اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه – طبقه دوم
اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان
خرم آباد – بلوار شهید شفیع پور (شصت متری) – تقاطع جلال آل احمد
اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران
ساری، میدان امام، بلوار جام جم، خیابان طالقانی

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا