پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

بازارچه کارآفرینی دانشجویان در دانشگاه سمنان گشایش یافت

بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان با شعار دانشجوی کار آفرین در پردیس اصلی دانشگاه سمنان آغاز به کار کرد.

بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان با شعار دانشجوی کار آفرین در پردیس اصلی دانشگاه سمنان آغاز به کار کرد.

به گزارش بازارکار از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه سمنان، بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان در ۳۰ غرفه در محوطه پردیس اصلی دانشگاه سمنان گشایش یافته و بازدید از این بازارچه از ساعت ۹ صبح تا ۱۸ عصر برای عموم آزاد است.

در این بازار چه محصولات علمی -فناوری / اقتصادی / کارآفرینی / فرهنگی / مبتنی بر خلاقیت / صنایع دستی و محصولات غذایی دانشجویان برای بازدید و خرید عموم مردم عرضه شده است.

رئیس دانشگاه سمنان در آئین افتتاحیه این بازارچه گفت: برپایی این بازارچه ها می تواند به صورت دائمی باشد.

دکتر نصیری با بیان اینکه باید برای کار آفرینان هزینه کرد افزود: شعار دانشگاه سمنان کار آفرینی است که باید با برنامه‌ریزی و اقدامات زیر بنایی به این مهم دست یافت.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه سمنان گفت: یکی از اهداف دانشگاه سمنان توسعه فرهنگ کار و کار آفرینی است.

دکتر سیف الله سعدالدین با بیان اینکه برپایی بازارچه کار آفرینی گامی به سوی تحقق این هدف است افزود: دانشگاه سمنان علاوه بر این بازار چه، با ایجاد دفتر ارتباط دانشگاه و صنعت نیز در این راستا فعالیت می کند.

رئیس مرکز کار آفرینی دانشگاه سمنان نیز در این آئین گفت: این برنامه نخستین برنامه بعد از دوران کرونایی است که با حضور پر شور دانشجویان برگزار می شود و دانشجویان توانمندی‌ها و مهارت‌های خود را ارائه و مهارت‌های کسب و کار را تمرین و برای پیشرفت کار خود شبکه‌سازی می‌کنند.

دکتر مدرسی افزود: مرکز کار آفرینی و دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه سمنان این آمادگی را دارد برای اجرای طرح های مشترک دانشگاهی در راستای کار آفرینی و کمک به دانشجویان در این بخش همکاری نماید

گفتنی است بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان سمنان تا چهارشنبه ۴ خردادماه سال جاری ساعت ۱۴ به روی علاقه‌مندان گشوده است.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا