پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

تشکیل “شورای امور هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور”

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، ضمن انتخاب دکتر سعید مهرزادی به عنوان «مشاور در امور اعضای هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور»، از تشکیل شورای امور هیات‌علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور خبر داد.

معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، ضمن انتخاب دکتر سعید مهرزادی به عنوان «مشاور در امور اعضای هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور»، از تشکیل شورای امور هیات‌علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور خبر داد.

به گزارش بازارکار، دکتر یونس پناهی در حکمی دکتر سعید مهرزادی را به عنوان «مشاور در امور اعضای هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور» منصوب کرد.

بنابر اعلام روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، متن حکم به این شرح است:

“جناب آقای دکتر سعید مهرزادی

عضو محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی ایران

با سلام و احترام

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند اجرایی و روحیه جهادی به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور در امور اعضای هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش محور» منصوب می­‌شوید.

باتوجه به نقش و اهمیت اعضای هیات علمی و دانشجویان در توسعه و ارتقای سطح تحقیقات و فناوری سلامت لازم است با برنامه‌­ریزی و هماهنگی­‌های بین بخش اقدامات مقتضی در زمینه برنامه‌­ریزی، ساماندهی و مدیریت اعضای محترم هیات علمی پژوهشی دانشگاه‌های علوم پزشکی را اجرایی کنید. همچنین برنامه‌­ریزی­‌های لازم در زمینه مدیریت، هدایت و ساماندهی برنامه­‌ها و فعالیت‌­های مرتبط با دانشجویان دکتری پژوهش محور را ساماندهی، پیشنهاد و اجرایی کنید.

برای این منظور «شورای امور هیات علمی پژوهشی و دانشجویان دکتری پژوهش‌محور» را تشکیل و ضمن تدوین و پیشنهاد تصویب دستورالعمل‌­ها و فرآیندهای مشخص آن، اقدامات این برنامه را پیگیری و اجرایی کنید.

اهم موارد مدنظر اینجانب به شرح زیر است:

برنامه‌­ریزی و ساماندهی فعالیت‌­های مرتبط با امور اعضای هیات علمی پژوهشی در زمینه جذب، ارتقاء و سایر آئین‌­نامه‌ها و موارد مرتبط با هماهنگی معاونت آموزشی.

تدوین برنامه راهبردی ارزشیابی، جذب و بکارگیری دانشجویان دکتری پژوهش محور با هماهنگی مراکز تحقیقاتی و معاونت آموزشی با رویکرد ارتقای کیفی و توسعه تحقیقات مسئله محور.

مدیریت و ساماندهی و تدوین آیین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌های اجرایی و حمایتی از دوره‌های پسادکتری.

مدیریت اجرایی موضوع دستیار پژوهشی و پیشنهاد بروزرسانی و هدفمند کردن هرچه بهتر فرآیندهای اجرایی موجود.

مدیریت اجرایی موضوع سرباز نخبه و ساماندهی و تدوین فرآیندهای اجرایی مرتبط.

امید است با استعانت از پروردگار متعال، ضمن رعایت عدالت، شفافیت و پاکدستی در دستیابی به این اهداف موفق و سربلند باشید.”

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا