پیشنهاد سردبیردسته‌بندی نشده

دانشگاه کارآفرین و مولد باشد

نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار با روسای علمی کاربردی استان گفت:دانشگاه کارآفرین و مولد باشد

حجت الاسلام والمسلمین فلاحتی، کارآمدی دانشگاه‌ها را از مطالبات مردم و دانشجویان عنوان کرد و گفت: دانشگاه باید کارآفرین و مولد باشد و دانشجو بتواند عرصه‌ای را فتح کند.

به گزارش بازارکار از گیلان، حجت الاسلام والمسلمین رسول فلاحتی، امروز در دیدار رئیس، معاونان و روسای مراکز آموزش علمی کاربردی استان با اشاره به فعالیت ۹ دانشگاه در گیلان، اظهار کرد: تعداد ۳۲ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد استان تحصیل می‌کنند.

وی، کارآمدی دانشگاه‌ها را از مطالبات مردم و دانشجویان عنوان کرد و افزود: دانشگاه باید کارآفرین و مولد باشد و دانشجو بتواند عرصه‌ای را فتح کند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی دانش را آمیخته با کار کرده و این مطالبه عمومی است، تصریح کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی می تواند تهدیدها را تبدیل به فرصت کند و از خلاقیت‌های نسل معاصر بهره ببرد.

حجت الاسلام والمسلمین فلاحتی، ظرافت، دقت و هنرمندانه عمل کردن را مهم‌تر از وسیله دانست و بیان کرد: کسی که تهدیدها را به تبدیل به فرصت می‌کند، هنرمند است.

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی دانش را آمیخته با کار کرده و این مطالبه عمومی است.

فعالیت ۱۶ مرکز علمی کاربردی در گیلان

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گیلان نیز در این دیدار به فعالیت ۱۶ مرکز علمی کاربردی در استان اشاره کرد و گفت: ۱۷۰ رشته کاردانی و کارشناسی در مراکز علمی کاربردی گیلان تدریس می‌شود.

ابراهیم کازرونی منفرد با اشاره به اینکه برنامه توسعه متوازن کمی و کیفی در دستور کار مدیریت جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی است، اظهار کرد: رشته‌هایی که در کوتاه مدت منجر به اشتغال شود در اولویت قرار دارد.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا