اجتماعیاستان هادسته‌بندی نشدهکسب و کارهای نوپا

آغاز فعالیت دو واحد بهداشتی در کاشان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از آغاز فعالیت دو واحد بهداشتی با اعتبار شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهر خبر داد.

به گزارش بازار کار ، کورش ساکی ، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مرکز تخصصی سلامت روان جامعه نگر با هدف ارائه خدمات سلامت روان تخصصی به شهروندان در مرکز منتخب سپهری با هزینه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال( ۳۵۰ میلیون تومان) از محل اعتبارات وزارت بهداشت به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: خدمات تخصصی مراقبت پس از ترخیص شامل ویزیت در منزل و پیگیری تلفنی، مراقبت مشارکتی، ارجاع بیماران نیازمند بستری در بیمارستان‌های مرتبط با مرکز سلامت روان جامعه‌نگر (CMHC ) در این مرکز ارائه می‌شود.
ساکی تصریح کرد: این مرکز با جذب تیم متخصص شامل روانپزشک، روانشناس بالینی و مددکار اجتماعی آماده ارائه خدمات تخصصی سلامت روان به صورت رایگان به همه شهروندان است.
وی گفت: مرکز دولتی طب کار دانشگاه علوم پزشکی کاشان نیز دومین واحد بهداشتی بود که برای تسهیل در خدمت رسانی به شاغلان با هزینه سه میلیارد ریال از محل اعتبارات دانشگاه در مرکز خدمات جامع سلامت صدوقی به بهره‌برداری رسید.
به گزارش ایسنا، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: ارائه معاینات بدو استخدام و دوره‌ای شاغلان، تعیین تطابق کاری فرد با شغل و انجام معاینات پزشکی شامل تست ظرفیت ریه، نوار قلب، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، کوررنگی و معاینه پزشک از خدمات این مرکز است.
وی تصریح کرد: با توجه به جمعیت شاغل شهرستان کاشان، این مرکز با هدف ارائه خدمات مشاوره، پیشگیری از بیماری‌ها و طب کار به شاغلان در شهرک‌ها و واحدهای صنعتی و مردم راه‌اندازی شده است.
ساکی گفت: شهرستان کاشان با وود شهرک‌های صنعتی فعال، به منطقه‌ای صنعتی – اقتصادی تبدیل شده که وجود این مراکز تخصصی به ارتقاء سلامت شاغلان کمک قابل توجهی می‌کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا