دسته‌بندی نشدهقوانین ومقررات کار

علیپور خنکداری در صحن مجلس: قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار یکی از قوانین خوب و قوی است

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار یکی از قوانین خوب و قوی و نیاز کشور بود.

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار یکی از قوانین خوب و قوی و نیاز کشور بود.
به گزارش ایلنا، کمال علی پورخنکداری در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۳ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید و حسن اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی درباره صدور الکترونیکی مجوزهای کسب وکار، گفت: شفاف سازی، هوشمندسازی، مردمی سازی و کارآمدسازی از جمله اهداف مجلس یازدهم است.
نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس یازدهم با رسیدگی به موضوع تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار به موضوع شفاف‌سازی ورود کرده است. در ماده ۲ اصل ۴۳ قانون اساسی مجلس و دولت باید شرایطی فراهم کنند که امکانات کار برای همه به منظور ایجاد اشتغال کامل فراهم شود، همچنین در اصل ۴۴ قانون اساسی شرایط باید به گونه ای باشد که بتوان از ظرفیت شرکت های خصوصی در راستای ارتقای اقتصاد استفاده کرد.
وی ادامه داد: قالیباف همواره بر این موضوع تاکید دارند که مجلس باید نظارت را فعال کند نه اینکه فقط به موضوع وضع قانون توجه کند. قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار یکی از قوانین خوب و قوی و نیاز کشور بود،پس از تصویب این قانون کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید همه دستگاه ها را فراخواند و فعالیت آن ها را به منظور اینکه مشخص شود آیا در چارچوب قانون انجام شده یا نه مورد بررسی قرار داد. دولت وظیفه دارد موضوع تسهیل صدور کسب وکار را جدی پیگیری کند.

مشاهده بیشتر

اخبار مرتبط

دکمه بازگشت به بالا